Raytheon vreme. Naj ARSO sklene dogovor s tem pogodbenim dobaviteljem vremena vladi ZDA, pa naj oni iščejo izgovore za 'blokado' - bodo prepričljivejši od Gregorčičev na ARSO. Lažnive stroke imamo že drugje dovolj in še preveč.....El Ninjosi? Prej Vladimiri!
Baš je danes ponočil lepo popustila vročina. 100W ventilator je lepo ves čas obratoval in spustil temp. v hiši za 4° ;-)
Raytheon vreme. Naj ARSO sklene dogovor s tem pogodbenim dobaviteljem vremena vladi ZDA, pa naj oni iščejo izgovore za 'blokado' - bodo prepričljivejši od Gregorčičev na ARSO. Lažnive stroke imamo že drugje dovolj in še preveč.....El Ninjosi? Prej Vladimiri!
Menjaj dilera...