Magazin /magazin/vip
11769 ogledov

Vrtoglav znesek, ki ga je z Denisom Avdićem zbrala Slovenija!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 10:57 23.december 2020.

    Sicer radia 1 že nekaj časa ne poslušam več, ker se mi zdi vedno bolj osladen, ampak ob takem dosežku pa lahk rečem samo: kapo dol!

  • Avatar right
    right 13:09 23.december 2020.

    kapo dol. otroci bodo spet veseli in srečni, tisti ki to res potrebujejo

  • rd2dmk2 19:08 23.december 2020.

    torej če polovica državljanov RS podari 1 euro pride milijon. torej še to ni tolk veliko. žalostno pri tem pa je, da večino tega denarja dajo tisti, ki nimajo ravno v izobilju. Lepo bi bilo da bi se zvedelo, koliko ...prikaži več od tega miljona je prispevalo 100 najbogatejših v RS ali pa 1000 najbogatejših. al pa, če je še živ tisti sekretar z rdečega križa, ki je imel bajne plače ob tisočih prostovoljcih, kolk je dal. sicer pa, če bi zbrali samo 1000 eurov je veliko in hvale vredno, ni njihovo delo.

  • lucrecia_vesna 21:33 23.december 2020.

    Taki ljudje so manjkali, ko sem jaz bila otrok, pa prav tako nisem imela posebnih zelj samo imet lastno streho nad glavo ne pa zivet podnajemno in komaj prezivljat z minimalno placo pa je se danes tako ceprav ima skori 30 let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.