Tako ja, čim več debeelnih turistov po celi državi, da bodo ja povsod oderuške cene in gužve
a ti bi še to sjebal,saj nima slovenija s kom preživeti ,če ne bo turizma,poceni storitve bi pa slovenijo zgazili tujci,pol bi bil šele hudič
Nemci obozujejo slovenijo zgolj in samo zaradi vmesne destinacije na poti do Hvara,Peljessca,Mljeta,Dubrovnika v dolzini od 1500km…pa nekje morejo pocivat!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Tako ja, čim več debeelnih turistov po celi državi, da bodo ja povsod oderuške cene in gužve
a ti bi še to sjebal,saj nima slovenija s kom preživeti ,če ne bo turizma,poceni storitve bi pa slovenijo zgazili tujci,pol bi bil šele hudič
Nemci obozujejo slovenijo zgolj in samo zaradi vmesne destinacije na poti do Hvara,Peljessca,Mljeta,Dubrovnika v dolzini od 1500km…pa nekje morejo pocivat!