Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
36517 ogledov

Vstala od mrtvih: "Pet let sem bila v nebesih, na polju cvetic"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:51 19.februar 2023.

    Ob sami smrti, kot tudi ob obsmrtnih doživetjih se izločajo endorfinom podobni hormoni (hormoni sreče)....To seveda ne traja dlje kot do prave "biološke smrti"...Narava nas torej v slovo malce drogira ;))

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:38 19.februar 2023.

      To kar praviš , verjetno res drži. Imam izkušnje dveh umirajočih , ki sta dan pred svojo smrtjo, izkazovala neizmerno pomirjenost, kot da je bolečina izpuhtela in neverjeten izraz nekakšne sreče na obrazu. Pač , takšne so moje izkušnje.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:47 19.februar 2023.

    "Šestega maja 2001 se je Lynda Cramer v zgodnjih jutranjih urah odpravila na toaleto, nakar jo je prešinil nenavaden občutek. Počutila se je, kot da bo zaspala, a je v resnici doživljala nekaj povsem drugačnega od običajnih sanj. Kot bi ...prikaži več mignil, je bila razglašena za mrtvo – in to kar petnajst minut." A je takrat pred njeno toaleto dežural zdravnik in jo razglasil za mrtvo? Že podatek o tem, da je avtorica in jasnovidka, ki ima izobrazbo iz metafizike, pove dovolj o namenu njenega "razkritja"!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:34 19.februar 2023.

    Ja in potem svizec zavije čokolado!

  • Avatar karjola
    karjola 12:58 19.februar 2023.

    Kako je že bil uni komad .... potegnem črtooooo skoraaaaj v nebooo haha..... človek je res na vrhu prehrambene lestvice in crkne ravno tako kot kokoš ....

  • Zvono 21:31 19.februar 2023.

    Nekoč smo imeli Andersena, pa brata Grimm itd., danes pa nam pravljice pišejo samozvani jasnovidci. 😂

  • GarBollo001 15:20 20.februar 2023.

    Ja, pa ja, pa filipi-dipi.

  • Boris 11:31 19.februar 2023.

    Ikakupk

  • Ikoz 09:21 19.februar 2023.

    Upam da nebo komunistov v nebesih

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:28 19.februar 2023.

      Ti očitno še nisi slišal teze , da naj bi bil prav Jezus prvi komunist, ker je obsojal oderuštvo, hranil široke ljudske množice, ter revne zdravil zastonj ha, ha, ha...

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:43 19.februar 2023.

      Ampak eni ste pa res obsedeni. Ene novice ne morete komentirat , da ne bi vpletli politiko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.