vsi uživalci tobačnih izdelkov se zelo dobro zavedajo škodljivosti svojega početja , ampak če je oseba šibka in se ne more (ali ne želi) upreti tej razvadi ne bo rakavih obolenj nikoli zmanjkalo ! Velik krivec za toliko rakavih obolenj… ...prikaži več je tudi licemerska država ki služi mastne denarje za prodajo tobaka ! Zanimivo da tobak ki nima niti ene koristne snovi za človeški organizem ni prepovedan , konoplja ki pa dokazano ima številne zdravilne učinke je pa prepovedana , le kdo bi razumel to državo ...
Kranjskega čefurja stevanovića so posneli, da si vrečko vstavlja, in to pred vodenjem zasedanja v državnem zboru. Prikazano na TV 24 ur. Ni zanikal, da jih uporablja in da to ni kaznjivo.
in zakaj bi prepovedali- v članku piše da so zelo poceni in da so kot take zelo dostopne. tudi bencin in nafta je zelo poceni pa se nanjo nabije davkov cel ducat. naj se pa še tukaj naj bodo drage… ...prikaži več kot žafran in to dobesedno. p.s. pejte gledat kolk stane kilo žafrana. naj stane še kilo tobaka tolk pa ne bomo rabili nobenih davkov. tisti ki pa mu je do tega sranja pa naj žveči, vleče ali pa puha in naj prosi NSI za kapico, če nima dost za svojo razvado.
Se sekirajo za nikotin,nobeden pa ne prepove letalski promet,špricanje po nebu,da propada vse kar sadimo,onesnažujejo vodo s strupi,prodajajo nam zastrupljeno hrano,vse je pakirano v folije,da požremo čim več plastike,doktorja se bo lahko privoščili le ta bogati itd
Kje je voda onesnažena v Sloveniji? S čim nas špricajo in kaj želijo s špricanjem doseči? A ti poješ tudi folijo v katero je zavita hrana? In zaenkrat je ZDRAVNIK brezplačen.
vsi uživalci tobačnih izdelkov se zelo dobro zavedajo škodljivosti svojega početja , ampak če je oseba šibka in se ne more (ali ne želi) upreti tej razvadi ne bo rakavih obolenj nikoli zmanjkalo ! Velik krivec za toliko rakavih obolenj… ...prikaži več je tudi licemerska država ki služi mastne denarje za prodajo tobaka ! Zanimivo da tobak ki nima niti ene koristne snovi za človeški organizem ni prepovedan , konoplja ki pa dokazano ima številne zdravilne učinke je pa prepovedana , le kdo bi razumel to državo ...
Niso samo tobačni izdelki krivi za toliko rakavih obolenj, hrana polna rakotvornih aditivov je tista, ki je v veliki meri že škodljiva za ljudi...
Za prepovedjo uporabe konopljinih izdelkov pa stoji farmacija in z njo povezan zdravniški lobij...Oba potrebujeta veliiiko bolnikov...
mateja04 👍👏👏
Konoplja ima negativne kognitivne učinke, posebej pri mladostnikih, ko se možgani še razvijajo.
Kranjskega čefurja stevanovića so posneli, da si vrečko vstavlja, in to pred vodenjem zasedanja v državnem zboru. Prikazano na TV 24 ur. Ni zanikal, da jih uporablja in da to ni kaznjivo.
Saj ni kaznivo.
je pa nagravžno !
nagravžno je marsikaj...kaznivo pač ne...
O tem kaj je kaznivo in kaj ne bo odločala nova Black Cube vlada. DZ predseduje Z.S, ki je bil znan policaj, katerega se je bal celo njegov šef..
Trenutno uporaba nikotinskih vrečk NI kazniva. Ko/če bo, potem lahko grajate in težite z kaznovanjem. Do takrat ... mu ga pa lahko potegnete.
SlavkoKrizman 20:55 31.maj 2026 Tud ti ga lahk nam....potegneš. Pa Stevotu tud.
yacko: Boli, ker imam prav?
Še največji povročitelj raka prihaja na oblast
...In kronično atrofijo v denarnice..
Karjola, ki bi bila rada mercedes.
Kje smo v Sloveniji...??? Eni lahko neovirano, druge se preganja, tretjim dajemo zdravstveno... vsaj z travo je tako..
Najprej poskrbite ,da bomo imeli čist zrak in okolje . Organi nadzora so največji krivci,da živimo v takšnem okolju .
Nabolj jih pa grize ker ne morejo nadzorovati črne prodaje od prodaje drog
Spet opozarjamo, jadikujemo, pozivamo...zgodi pa se ne kurc...
Fuga je Stevanovićeva droga.
In zakaj se to ne prepove?
zato ker bi bila država ob velik dobiček !
in zakaj bi prepovedali- v članku piše da so zelo poceni in da so kot take zelo dostopne. tudi bencin in nafta je zelo poceni pa se nanjo nabije davkov cel ducat. naj se pa še tukaj naj bodo drage… ...prikaži več kot žafran in to dobesedno. p.s. pejte gledat kolk stane kilo žafrana. naj stane še kilo tobaka tolk pa ne bomo rabili nobenih davkov. tisti ki pa mu je do tega sranja pa naj žveči, vleče ali pa puha in naj prosi NSI za kapico, če nima dost za svojo razvado.
Se sekirajo za nikotin,nobeden pa ne prepove letalski promet,špricanje po nebu,da propada vse kar sadimo,onesnažujejo vodo s strupi,prodajajo nam zastrupljeno hrano,vse je pakirano v folije,da požremo čim več plastike,doktorja se bo lahko privoščili le ta bogati itd
Kje je voda onesnažena v Sloveniji? S čim nas špricajo in kaj želijo s špricanjem doseči? A ti poješ tudi folijo v katero je zavita hrana? In zaenkrat je ZDRAVNIK brezplačen.
SlavkoKrizman , kje ti živiš?
mateja: boš odgovorila na moja vprašanja? Če neboš, potem molči.
Fugam že 30 let..... Ja, zasvoji tako kot čiki. Škodi pa zanesljivo manj.