Zdravje

Opozorilo WHO: Nova zasvojenost je milijardni posel, na udaru pa mladi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graf 08:16 31.maj 2026.

    vsi uživalci tobačnih izdelkov se zelo dobro zavedajo škodljivosti svojega početja , ampak če je oseba šibka in se ne more (ali ne želi) upreti tej razvadi ne bo rakavih obolenj nikoli zmanjkalo ! Velik krivec za toliko rakavih obolenj ...prikaži več je tudi licemerska država ki služi mastne denarje za prodajo tobaka ! Zanimivo da tobak ki nima niti ene koristne snovi za človeški organizem ni prepovedan , konoplja ki pa dokazano ima številne zdravilne učinke je pa prepovedana , le kdo bi razumel to državo ...

    • mateja04 13:54 31.maj 2026.

      Niso samo tobačni izdelki krivi za toliko rakavih obolenj, hrana polna rakotvornih aditivov je tista, ki je v veliki meri že škodljiva za ljudi...

    • mateja04 13:56 31.maj 2026.

      Za prepovedjo uporabe konopljinih izdelkov pa stoji farmacija in z njo povezan zdravniški lobij...Oba potrebujeta veliiiko bolnikov...

    • Ender3 14:09 31.maj 2026.

      mateja04 👍👏👏

    • dare326 12:35 01.junij 2026.

      Konoplja ima negativne kognitivne učinke, posebej pri mladostnikih, ko se možgani še razvijajo.

  • Avatar Zala
    Zala 09:38 31.maj 2026.

    Kranjskega čefurja stevanovića so posneli, da si vrečko vstavlja, in to pred vodenjem zasedanja v državnem zboru. Prikazano na TV 24 ur. Ni zanikal, da jih uporablja in da to ni kaznjivo.

    • SlavkoKrizman 10:45 31.maj 2026.

      Saj ni kaznivo.

    • graf 12:25 31.maj 2026.

      je pa nagravžno !

    • SlavkoKrizman 13:04 31.maj 2026.

      nagravžno je marsikaj...kaznivo pač ne...

    • Ender3 14:07 31.maj 2026.

      O tem kaj je kaznivo in kaj ne bo odločala nova Black Cube vlada. DZ predseduje Z.S, ki je bil znan policaj, katerega se je bal celo njegov šef..

    • SlavkoKrizman 20:55 31.maj 2026.

      Trenutno uporaba nikotinskih vrečk NI kazniva. Ko/če bo, potem lahko grajate in težite z kaznovanjem. Do takrat ... mu ga pa lahko potegnete.

    • Avatar yacko
      yacko 10:35 01.junij 2026.

      SlavkoKrizman 20:55 31.maj 2026 Tud ti ga lahk nam....potegneš. Pa Stevotu tud.

    • SlavkoKrizman 14:52 01.junij 2026.

      yacko: Boli, ker imam prav?

  • Avatar karjola
    karjola 07:44 31.maj 2026.

    Še največji povročitelj raka prihaja na oblast

  • atamama 09:07 31.maj 2026.

    Kje smo v Sloveniji...??? Eni lahko neovirano, druge se preganja, tretjim dajemo zdravstveno... vsaj z travo je tako..

  • Avatar Leon
    Leon 06:57 31.maj 2026.

    Najprej poskrbite ,da bomo imeli čist zrak in okolje . Organi nadzora so največji krivci,da živimo v takšnem okolju .

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:49 31.maj 2026.

      Nabolj jih pa grize ker ne morejo nadzorovati črne prodaje od prodaje drog

  • irena213 10:26 31.maj 2026.

    Spet opozarjamo, jadikujemo, pozivamo...zgodi pa se ne kurc...

  • Ender3 14:11 31.maj 2026.

    Fuga je Stevanovićeva droga.

  • mateja7 07:53 31.maj 2026.

    In zakaj se to ne prepove?

    • graf 08:17 31.maj 2026.

      zato ker bi bila država ob velik dobiček !

    • rd2dmk2 10:09 31.maj 2026.

      in zakaj bi prepovedali- v članku piše da so zelo poceni in da so kot take zelo dostopne. tudi bencin in nafta je zelo poceni pa se nanjo nabije davkov cel ducat. naj se pa še tukaj naj bodo drage ...prikaži več kot žafran in to dobesedno. p.s. pejte gledat kolk stane kilo žafrana. naj stane še kilo tobaka tolk pa ne bomo rabili nobenih davkov. tisti ki pa mu je do tega sranja pa naj žveči, vleče ali pa puha in naj prosi NSI za kapico, če nima dost za svojo razvado.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:48 31.maj 2026.

    Se sekirajo za nikotin,nobeden pa ne prepove letalski promet,špricanje po nebu,da propada vse kar sadimo,onesnažujejo vodo s strupi,prodajajo nam zastrupljeno hrano,vse je pakirano v folije,da požremo čim več plastike,doktorja se bo lahko privoščili le ta bogati itd

    • SlavkoKrizman 10:47 31.maj 2026.

      Kje je voda onesnažena v Sloveniji? S čim nas špricajo in kaj želijo s špricanjem doseči? A ti poješ tudi folijo v katero je zavita hrana? In zaenkrat je ZDRAVNIK brezplačen.

    • mateja04 14:37 31.maj 2026.

      SlavkoKrizman , kje ti živiš?

    • SlavkoKrizman 20:53 31.maj 2026.

      mateja: boš odgovorila na moja vprašanja? Če neboš, potem molči.

  • Avatar rajko55
    rajko55 07:39 01.junij 2026.

    Fugam že 30 let..... Ja, zasvoji tako kot čiki. Škodi pa zanesljivo manj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.