Slovenija
37406 ogledov

Z minimalno plačo nisi več revež

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:27 11.marec 2022.

    Brez veze se onegavite okrog minimalne plače in ostalih dohodkov podobnih ravni...Ob novih podražitvah in inflaciji niti povprečna plača ne bo zadostovala za kritje osnovnih potreb, kaj šele za človeka dostojno življenje..

  • sam1 07:29 11.marec 2022.

    V banana republiki že par evrov mesečno spremeni siromaka v bogataša,ki si lahko privošči skoraj žemljico več na dan.....

  • Albatroz 08:26 11.marec 2022.

    Če država nebi bila pohlepna ku*** bi bil vsaki evro iz davka razkrit in nebi bilo potrebno toliko dajatev tako lenobnemu in potratnemu sistemu.

  • Pišmevuh 16:41 11.marec 2022.

    Kaj boš revež? Še vedno lahko tankaš za 20 eur..

  • Pišmevuh 18:11 11.marec 2022.

    Nevem, kaj so nam naredili Rusi, oz od kdaj smo taki brati z Ukrajinci, da moramo bit bolj ameriški od Američanov? Nemčija, ki je polovično odvisna od ruske nafte, jo bo uvažala naprej, mi ki smo 90 % odvisni pa ...prikaži več ne. Naše porabe njihova statistika niti ne zazna. Od katere demokratične države pa jo bomo dobili? Vredu, zagotovite cene kot so bile prej, pa jo vozite iz Vatikana zaradi mene.

  • igor669 12:17 11.marec 2022.

    Moralo bi biti vsaj 975 neto in brez potnih strškov in malice! Tako bi tudi vsaka nadura bila več plačana in penzija višja. Neobdavčeni dodatki so dim v oči

    • bojovi 12:55 13.marec 2022.

      Tko bi moralo biti že lasnko leto.

  • desyncx 12:25 11.marec 2022.

    Sej imamo na eni strani minimalno bruto plačo 1.074 €. Sam kaj pomaga, če ima večina zaposlenih podpisano pogodbe o zaposlitvi, kjer je plača določena po kolektivni pogodbi glede na panogo. Veliko zaposlenih ima pogodbe po 700€ bruto manj. Pa ...prikaži večPa se na plačilni listi samo prikaže razlika do minimalne plače, katera ni obdavčena za delodajalca. Tako, da vse zahvale gredo levim in desni ( so vsaj pri tem, ko je treba udariti po ljudeh enotni). Da o sindikatu raje ne govorim.

  • bojovi 12:54 13.marec 2022.

    2 leti nazaj 300€ sem dobil dohodnine nazaj, to leto pa z višjo plačo pa bom dobil 2€ nazaj. Zakaj ti butlji računajo višjo plačo in ne to da se je vse podražilo, zakaj to ni usklajeno? Zakaj drugo leto ...prikaži več bomo plačevali dohodnino? Aja pa še meni država doplača do minimalca. Tako da jaz še minimalca ne dobim, prelomim pa hrbet neštetokrat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.