Svet
71 ogledov

Za dan trpljenja na Golem otoku 7 € odškodnine

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ghz891 05:22 27.julij 2012.

    "Od 16000 kar ji je blo tam zaprtih jih je umrlo cca 500"Zakaj pa so umrli, mogoče zaradi starosti?

  • motorcki 21:41 25.julij 2012.

    zakaj pa teh 7eur,to je bilo pred letom 1990 bo rekel JJ.

  • marjan 22:07 25.julij 2012.

    joj, ste eni obsedeni. Kaj ima JJ s to novico, pa mi ni jasno.

  • janban 08:25 26.julij 2012.

    ja ja, pa regres so dobil, pa trinajsto plačo, pa zaston dopust na morju; tole si mal preberi http://sl.wikipedia.org/wiki/Goli_otok

  • kapibara 09:21 12.september 2012.

    Imaš prav. Takoj po vojni ,živih pravih partizanov ,ni bilo veliko...

  • Lionel 00:07 26.julij 2012.

    Avtorja tega članka bi pa poslal na goli otok pa na učne ure zgodovinskih dejstev. Od 16000 kar ji je blo tam zaprtih jih je umrlo cca 500, kar je daleč od "redki preživeli". Pa za vsak dan v zaporu, ...prikaži več kjer so delal v treh tovarnah, ki so bile naotoku, so dobivali plačila. Kdor je hotel delat več kot 8 ur je dobil plačane nadure. In to so dejstva. Če kdo ne verjame naj gre tja preverit. Jest sm bil.

  • majdas 10:13 26.julij 2012.

    Ko smo že pri pratizanih - res bi rada vedela, kateri partizani so, ki prejemajo pokojnino in koliko so bili stari med 2.sv.vojno - in koliko teh pokojnin je dedovanih in kdo jih prejema. Ker se mi dozdeva, da 67 ...prikaži več let po KONČANI vojni bi moralo biti prejemnikov nekaj 10, ne pa toliko kot jih je !In - ja, če morajo vsi prispevati, je prav da prispevajo tudi oni. So pa prejemniki borčevskih pokojnin po 2.vojni živeli precej bolje od ostale "raje", ki tudi nosi posledice požrešnosti določene skupine ...

  • Lionel 00:02 26.julij 2012.

    E Marjane moj. Kaj majo pa partizani s Slovenijo. Pa jim je JJ vseen znižu penzije. Kar je po l. 90 Janša ne pozna, zato bi tud uprašu zakaj pa njim denar če je recesija?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.