Šport /sport/zimski-sporti
2543 ogledov

Za las ob zmago: "Morda bi moral zahtevati nižji nalet ..."

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 09:02 18.januar 2021.

    Isti moment ko je skočil Norvežan v poden in zaradi tega grdo pristal-zgubil 5-6 točk v oceni-sem začel noreti da TRENER skrajša zalet kar sem tudi zapisal v prejšnjem članku. TRENER je edini krivec za izgubo 1. mesta in zmage ...prikaži več in nobeden drug ! Da je šel en zalet nižje bi pristal brez problemov, pokasiral razliko 5-6 točk v oceni od Norvežana , dobil še 5 točk za nižji zalet in bi lahko tako skočil tudi najmanj 8 metrov manj ! E moj Hrgota , stopil si v prevelike čevlje, sami sebi kradete zmage

  • Avatar Krizar53
    Krizar53 19:48 17.januar 2021.

    Gledal sem tekmo in mislim, da so ga za 1. mesto oškodoval,ker je naredu maj slab doskok, kot Norvežan, ampak kuhna je delovala na polno, žal!

    • Žurnalček 09:04 18.januar 2021.

      Da je bila stvar obrnjena , bi šel Norvežan z nižjega zaleta ! Hrgota NI DORATSEL poziciji na kateri se nahaja !! Hočemo Loleka in Boleka in basta !

  • Žurnalček 09:07 18.januar 2021.

    Trener, ki je šele po dežju videl svojo napako , da ODPOVED , ne pa da se še po časopisih posipa s pepelom!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.