Avto /avto/testi
18170 ogledov

Za novi mali avto smo dobili tudi 3.160 evrov popusta

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 08:16 27.april 2018.

    nateg stoletja, prej podražijo potem pa popust, guljfivi trgovci

  • Rdečivrag 09:03 01.maj 2018.

    Glede na to, da ima Kia še vedno med vsemi 7-letno garancijo, drugi se pa šlepajo na neka dodatna jamstva, ki ti jih pod posebnimi pogoji dajejo lokalni zastopniki, se res vprašaš zakaj bi kupil kaj drugega. Glede motorjev in ...prikaži večin podvozja so pa itak vsi več ali manj enaki, razen zaradi pokajočih jermenov problematičnih TSI motorjev iz VAG grupe.

  • mph 13:28 27.april 2018.

    Dokler obstaja Kia kvaliteta po ceni, ki jo imajo, me vse te vaše opcije ne zanimajo.

    • Dušan Jakič 22:59 27.april 2018.

      Kia se mi zdi (ko ni akcij in popustov) kar draga, glede na opremo in motorje, ki so na voljo. Največ avta za svoj denar sem našel pri oplu.

    • Rdečivrag 08:33 03.maj 2018.

      Končno ceno dobiš takrat, ko se začneš pogajati v salonu. In ta ni nikoli takšna kot na ceniku. Če greš od vrat do vrat, boš videl da je Kia večinoma pod črto še vedno najbolj ugodna. Če upoštevaš še garancijo ...prikaži več in z njo povezan nižji padec vrednosti, ko prodajaš rabljen avto, pa sploh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.