Slovenija
29 ogledov

Za stalno pripravljenost prejeli 84,5 milijona evrov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:34 25.marec 2016.

    ........... je bilo med leti 2010 in 2015 javnim uslužbencem izplačanih 84,5 milijona evrov dodatka za stalno pripravljenost .........KRAJE DRŽAVNEGA PREMOŽENJA ! Seveda so javni uslužbenci tudi osebe iz pravosodja .

  • mph 16:31 25.marec 2016.

    Ne vidim nobene ovire za stalno pripravljenost za medicinske službe, v bolnišnicah zaradi mene električarji, informatiki, .... gasilci, socialne službe, policija, .... na bruhanje pa mi gre ob šolskih pohlepnežih.

  • izRODEk 22:57 24.marec 2016.

    ???? Cerar je OPROSTIL Mramorju kljub temu, da je kriv zavedajoče glede prejemanja dodatkov. Če je kdo pokvarjen, je na prvem mestu ravno Cerar.

  • dragec 23:53 24.marec 2016.

    lopofi

  • jakec1575 00:47 25.marec 2016.

    To sicer ni tema članka, se pa moram strinjati. Ampak o tem sem že pisal.

  • Marjan Kos 14:12 25.marec 2016.

    Saj je moral oprostiti svojemu pokvarjenemu gospodu ministru, da je tako zavaroval svojo pokvarjeno rit.

  • izRODEk 21:45 24.marec 2016.

    Prav vam je. Tiho ste. Volite Cerarje, SD, SDS.... ja potem pa crknite in se pobijte med seboj.Slovenija se lahko spremeni le, ko se bo rodilo močno delavsko gibanje (predvsem tistih, ki so brezposelni, pa bi morali dobiti ...prikaži več pravico do dela). Tile šarlatani v parlamentu ne bodo nič rešili. Ne levi in ne desni.Delavsko gibanje! Delavska stranka!

  • jakec1575 22:20 24.marec 2016.

    Treba je priznat, Cerarjev minister je prvi, ki je dal ven konkretne številke jasno in glasno v parlamentarno razpravo. Ve se, kdo je bil predsednik vlade 2010, kdo 2011 in tako dalje. Ni mi pa jasno zakaj se stalna ...prikaži več pripravljenost obračunava od urne postavke. Vsi so enako pripravljeni, ko so le pripravljeni, spijo enako, jedo enako....Razprava bo še zelo zanimiva.

  • Ferluci 12:58 25.marec 2016.

    ...rdeči.

  • Ferluci 12:59 25.marec 2016.

    ...rdeči.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.