Slovenija
84 ogledov

Za več milijonov škode 250 tisoč evrov pomoči

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jst 11:18 18.julij 2011.

    Tam ko piše "Pomagate lahko tudi vi" morate popraviti v "Pomagate lahko samo vi ker država nov dala še naslednjih 10 let NIČ"

  • puys 12:46 18.julij 2011.

    Zakaj bi kmetom država sploh pomagala? A bo navadni raji tudi povrnila stroške poškodovanih avtomobilov, vrtnin, hiš, ipd !?50% dobijo subvencije za zavarovanje pred posledicami toče pa si niti tega ne vplačajo. Naj še meni država fincncira 50% kasko ...prikaži več zavarovanja za avto.Na koncu pa še nobene koristi ni od naših kmetov, saj imamo večino izdelkov v trgovinah uvoženih, naši kmetje pa pridelke prodajajo v tujino - kljub subvencijam iz mojega žepa.Kmetje bodo ubobožali slovenijo skupaj z javno upravo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:38 18.julij 2011.

    Ne vem zakaj tile kmetje sedaj jokajo,da so ob ves dohodek,po drugi strani je pa država subvencionirala namestitev protitočnih mrež in zavarovanj za primer vremenskih ujm?Mislim,da so kmetje sebićneži,saj za zavarovanje svojega dohodka ne bi vlagali nič,ko pa se ...prikaži veče kaj zgodi,pa hop na državo,da naj pomaga?Mislim,da do ostalih Slovencev to ni fer!

  • housemd 12:19 18.julij 2011.

    Prepričan sem, da obstajajo tudi v Sloveniji zavarovalnice, ki zavarujejo takšne škodne dogodke. mogoče ne vse, nedvomno pa obstajajo. Ker imamo v Sloveniji vsako leto probleme s točo, je po mojem mnenju prevbidnost gospodarja, da zavaruje svoje pridelke, praktično dolžnost. ...prikaži več Po mojem mnenju Slovenci niso naklonjeni temu, da bi plačevali iz državne blagajne nadomestila takrat, ko bi se kmeti lahko zavarovali, pa so raje špekulirali in potem bi radi izgubo prenesli na druge, dobiček bi pa sami želi. Vsak dan veste toliko in toliko ljudi ostane brez službe, toliko in toliko ljudi se poškoduje, itd. Če ne bi nihče imel zavarovanja, kam pa bi prišli. In potem vsako leto: država država država država. Čudn da nismo že Grčija ratal, ker bi vsi radi samo država država. Ker ima država samo toliko, kot mi plačamo državi preko davkov, radi bi pa živel kot v Indiji Koromandiji, imamo milijardne deficite. To je narobe svet. V grobem tak deficit pomeni, da tisti, ki zdajle dobivajo denar od države, ž

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.