Ojoj, to pa je šok! Bila sva sodelavca 11 let nazaj. Super človek in sodelavec. Iskreno sožalje družini.
Žal nikoli slišal.
On je pel pesem "Rad bi se postaral s teboj", v ansamblu Lipovšek. Lep glas.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ojoj, to pa je šok! Bila sva sodelavca 11 let nazaj. Super človek in sodelavec. Iskreno sožalje družini.
Žal nikoli slišal.
On je pel pesem "Rad bi se postaral s teboj", v ansamblu Lipovšek. Lep glas.