Slovenija

Ponekod klestila kot oreh debela toča, nevihtnega dogajanja še ni konec

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 18:07 27.maj 2026.

    V Mariboru mirno in niti kampje dežja !

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 19:34 27.maj 2026.

      Bodi vesel ,Kočevje urnebes blo

    • Avatar malonaokoli
      malonaokoli 07:37 28.maj 2026.

      Se popravljam, lepo je zalilo in opralo nesnago od cvetnega prahu in saharskega peska ! Končno se da dihat pod modrim nebom.

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 07:42 28.maj 2026.

      itak,sam eni pa nastradajo ,to nikoli ne veš,jaz v cca 10 letih 3x streho že popravljal,posledično še v stanovanje prišlo,ni fajn a kaj češ,ko začne noreti .....

    • Avatar malonaokoli
      malonaokoli 07:49 28.maj 2026.

      NickMason, pa ti zavarovalnica kaj komplicira, če imaš že 3x enako škodo ? Se ti zavarovanje vsaj splača plačevat ?

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 08:02 28.maj 2026.

      imam v rezervi še cca 200 strešnikov,ko sem kupoval sem vedel da bo to še preklemano prav prišlo,jebeš zavarovalnico,ni časa za te butle,no če ti pa not naredi štalo voda ali celo vodovod je razneslo sem pa dobil vse plačano,nekaj ...prikaži večj pa je,se pa ne obremenjujem,sam da je rešeno

    • munja 13:02 28.maj 2026.

      Tudi pri meni leta 2023, ko mi je neurje oz. toča streho preluknjala, ni zavarovalnica nič komplicirala, vse so mi plačali.

  • Ender3 23:01 27.maj 2026.

    Evo še nebo se zjoče, ko gleda kaj nam dela izdajalska politika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.