Ironično je, da ti udeleženci v večini podpirajo masovne migracije ravno iz držav, kjer jih bi prišleki prve zaklali. Ampak taki niso vajeni razmišljat. Uboga ukradena mavrica.
Parada ponosa je namenjena vsem ,ki zagovarjajo moč ljudstva ne diktatorjev . Vsako leto je udeležencev več prav zaradi nasprotovanju diktaturam sveta .
Leon, ta parada ''ponosa'' s to besedo nima pojma. Ponos, ali je to sračkanje po ulicah? Ponos, ali je to, da sebe, svojo drugačnost postavljaš pred druge in hočeš nekaj ekstra? Pa še veliko vprašanj...
Leon o tem se lahko pogovarjaš z otroci, ki imajo 2 mami.... Zelo nerodno nekje v 4 do 5 razredu OŠ.... ampak obe mami, sta pa ostri, ''njun'' otrok ne bo poslušal dejstev, ki mu jih drugi vržejo pod nos.… ...prikaži več Otroci so zelo direktni, veš?
Leon, poznam dve lezbijke, pogovarjamo se tudi o otrocih in ju vprašam, ali bosta tudi onidve imeli otroka, odgovor je ne, ne želiva, da bi bil najin otrok tarča, nikoli ne hodita ne te parade, pa se imata ravno tako… ...prikaži večo lepo, kot vsi mi, nisem jaz proti lezbijkam in gejem, samo mir nam naj dajo, tako, kot omenjene gospe.
Anusarji in pizdojedke so ponosni na svoje literarne dosežke, ki jih pišejo njihovi kolovodje maljevci, o tem kako lizati anus ...! To je tem pohabljenim umskim bolnikom normalno! Hočejo kao učit po OŠ lgbt pedofili oblečeni v babnice! V resnici… ...prikaži več bi širili svojo pohabljenist na mlade žrtve! Taki se ne morejo javno kazati v nobeni normalni državi, ker so umski bolniki!
Zopet se bodo posamezniki drli, da imajo luliko in lulčka, da radi seksajo in uživajo v razvratu prepovedanih substanc. Prilastili so si MAVRICO, da se z njo skrijejo pod koprivami.
Hvala za obvestilo o tem izjemnem dogodku. V članku manjka opozorilo, naj se starši z mladoletniki ne približujejo tem dogodkom.
Tudi župniki pridejo na festival .
Pa kakšen bivši minister.
Ironično je, da ti udeleženci v večini podpirajo masovne migracije ravno iz držav, kjer jih bi prišleki prve zaklali. Ampak taki niso vajeni razmišljat. Uboga ukradena mavrica.
Parada ponosa je namenjena vsem ,ki zagovarjajo moč ljudstva ne diktatorjev . Vsako leto je udeležencev več prav zaradi nasprotovanju diktaturam sveta .
Leon, ta parada ''ponosa'' s to besedo nima pojma. Ponos, ali je to sračkanje po ulicah? Ponos, ali je to, da sebe, svojo drugačnost postavljaš pred druge in hočeš nekaj ekstra? Pa še veliko vprašanj...
Mene samo zanima na kaj so oni ponosni , a na to, da jih je narava zajeb..., jaz vem na kaj sem ponosen, na moja dva otroka.
Ne bom ti povedal kaj si mislijo tvoji otroci o tebi !
Leon o tem se lahko pogovarjaš z otroci, ki imajo 2 mami.... Zelo nerodno nekje v 4 do 5 razredu OŠ.... ampak obe mami, sta pa ostri, ''njun'' otrok ne bo poslušal dejstev, ki mu jih drugi vržejo pod nos.… ...prikaži več Otroci so zelo direktni, veš?
Leon, poznam dve lezbijke, pogovarjamo se tudi o otrocih in ju vprašam, ali bosta tudi onidve imeli otroka, odgovor je ne, ne želiva, da bi bil najin otrok tarča, nikoli ne hodita ne te parade, pa se imata ravno tako… ...prikaži večo lepo, kot vsi mi, nisem jaz proti lezbijkam in gejem, samo mir nam naj dajo, tako, kot omenjene gospe.
Parada je odraz protesta množic proti stigmatizaciji skupin ,katere ne priznavajo drugačnih kot jih zapoveduje RKC inkvizicija.
Anusarji in pizdojedke so ponosni na svoje literarne dosežke, ki jih pišejo njihovi kolovodje maljevci, o tem kako lizati anus ...! To je tem pohabljenim umskim bolnikom normalno! Hočejo kao učit po OŠ lgbt pedofili oblečeni v babnice! V resnici… ...prikaži več bi širili svojo pohabljenist na mlade žrtve! Taki se ne morejo javno kazati v nobeni normalni državi, ker so umski bolniki!
Začenja se festival bolnikov.
Zopet se bodo posamezniki drli, da imajo luliko in lulčka, da radi seksajo in uživajo v razvratu prepovedanih substanc. Prilastili so si MAVRICO, da se z njo skrijejo pod koprivami.
Živel Putin ker pri njemu takšnga sranja ni
Pejd tja .
Ne bo treba iti tja ,,Ker bo on prišel sem in jaz ga bom prvi pozdravil z Rusko zastavo
…in mu dal svojo pizdjočko na rabot! Uživaj!
Parada neumnosti.
Jih bo kašen gej spet fasal po gobcu, pol bo pa kričanje...
Dr. Slavko Zihler in DR . Rugelj žal pokojna sta imela prav.
A je kakšna fraj, jaz bi šel z njo, ne z njim.
Parada česa?
A Janšarijev sinko žanko bo tud med udeleženci? Kaj pa od Plemenitega sinko?
tud mi slovenci smo na vas ponosi .......BODITE STRPNI IN IMEJTE SE RADI
Ne trobezljaj v mojem in našem imenu! Pa v prvi razred ljudske šole se vrni.
jebenti mater četnišku izgini nazaj svojo vukojebinu vučicu !!
marš čez reko kolpo tele zabito rusko!
slavauk22 ,tokrat ti podpišem komentar👍
Živel Putin ker pri njemu takšnga sranja ni
jebemu mater ja srbsku kok sovražim ta nebeški narod kao da so naveč !