Slovenija

Začenja se Parada ponosa

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 08:21 05.junij 2026.

    Hvala za obvestilo o tem izjemnem dogodku. V članku manjka opozorilo, naj se starši z mladoletniki ne približujejo tem dogodkom.

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 08:18 05.junij 2026.

    Ironično je, da ti udeleženci v večini podpirajo masovne migracije ravno iz držav, kjer jih bi prišleki prve zaklali. Ampak taki niso vajeni razmišljat. Uboga ukradena mavrica.

    • Avatar Leon
      Leon 08:41 05.junij 2026.

      Parada ponosa je namenjena vsem ,ki zagovarjajo moč ljudstva ne diktatorjev . Vsako leto je udeležencev več prav zaradi nasprotovanju diktaturam sveta .

    • atamama 13:28 05.junij 2026.

      Leon, ta parada ''ponosa'' s to besedo nima pojma. Ponos, ali je to sračkanje po ulicah? Ponos, ali je to, da sebe, svojo drugačnost postavljaš pred druge in hočeš nekaj ekstra? Pa še veliko vprašanj...

  • Plavi-mil 10:19 05.junij 2026.

    Mene samo zanima na kaj so oni ponosni , a na to, da jih je narava zajeb..., jaz vem na kaj sem ponosen, na moja dva otroka.

    • Avatar Leon
      Leon 13:04 05.junij 2026.

      Ne bom ti povedal kaj si mislijo tvoji otroci o tebi !

    • atamama 13:31 05.junij 2026.

      Leon o tem se lahko pogovarjaš z otroci, ki imajo 2 mami.... Zelo nerodno nekje v 4 do 5 razredu OŠ.... ampak obe mami, sta pa ostri, ''njun'' otrok ne bo poslušal dejstev, ki mu jih drugi vržejo pod nos. ...prikaži več Otroci so zelo direktni, veš?

    • Plavi-mil 14:23 05.junij 2026.

      Leon, poznam dve lezbijke, pogovarjamo se tudi o otrocih in ju vprašam, ali bosta tudi onidve imeli otroka, odgovor je ne, ne želiva, da bi bil najin otrok tarča, nikoli ne hodita ne te parade, pa se imata ravno tako ...prikaži večo lepo, kot vsi mi, nisem jaz proti lezbijkam in gejem, samo mir nam naj dajo, tako, kot omenjene gospe.

    • Avatar Leon
      Leon 14:35 05.junij 2026.

      Parada je odraz protesta množic proti stigmatizaciji skupin ,katere ne priznavajo drugačnih kot jih zapoveduje RKC inkvizicija.

  • Xman 13:29 05.junij 2026.

    Anusarji in pizdojedke so ponosni na svoje literarne dosežke, ki jih pišejo njihovi kolovodje maljevci, o tem kako lizati anus ...! To je tem pohabljenim umskim bolnikom normalno! Hočejo kao učit po OŠ lgbt pedofili oblečeni v babnice! V resnici ...prikaži več bi širili svojo pohabljenist na mlade žrtve! Taki se ne morejo javno kazati v nobeni normalni državi, ker so umski bolniki!

  • jan631 15:13 05.junij 2026.

    Začenja se festival bolnikov.

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 07:50 05.junij 2026.

    Zopet se bodo posamezniki drli, da imajo luliko in lulčka, da radi seksajo in uživajo v razvratu prepovedanih substanc. Prilastili so si MAVRICO, da se z njo skrijejo pod koprivami.

  • argentinac 10:43 05.junij 2026.

    Živel Putin ker pri njemu takšnga sranja ni

    • Avatar Leon
      Leon 13:03 05.junij 2026.

      Pejd tja .

    • argentinac 15:17 05.junij 2026.

      Ne bo treba iti tja ,,Ker bo on prišel sem in jaz ga bom prvi pozdravil z Rusko zastavo

    • Naklonsky 15:51 05.junij 2026.

      …in mu dal svojo pizdjočko na rabot! Uživaj!

  • Naklonsky 15:38 05.junij 2026.

    Parada neumnosti.

  • irena213 14:40 05.junij 2026.

    Jih bo kašen gej spet fasal po gobcu, pol bo pa kričanje...

  • bandit 15:48 05.junij 2026.

    Dr. Slavko Zihler in DR . Rugelj žal pokojna sta imela prav.

  • bandit 15:43 05.junij 2026.

    A je kakšna fraj, jaz bi šel z njo, ne z njim.

  • bojan526 07:49 06.junij 2026.

    Parada česa?

  • 4krogci 08:02 05.junij 2026.

    A Janšarijev sinko žanko bo tud med udeleženci? Kaj pa od Plemenitega sinko?

  • slavauk22 07:39 05.junij 2026.

    tud mi slovenci smo na vas ponosi .......BODITE STRPNI IN IMEJTE SE RADI

    • slovenski3 07:50 05.junij 2026.

      Ne trobezljaj v mojem in našem imenu! Pa v prvi razred ljudske šole se vrni.

    • slavauk22 08:08 05.junij 2026.

      jebenti mater četnišku izgini nazaj svojo vukojebinu vučicu !!

    • slavauk22 08:10 05.junij 2026.

      marš čez reko kolpo tele zabito rusko!

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 08:12 05.junij 2026.

      slavauk22 ,tokrat ti podpišem komentar👍

    • argentinac 09:47 05.junij 2026.

      Živel Putin ker pri njemu takšnga sranja ni

    • slavauk22 15:47 05.junij 2026.

      jebemu mater ja srbsku kok sovražim ta nebeški narod kao da so naveč !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.