Slovenija
37 ogledov

"Zakaj je Mišič sporen?"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 22:38 13.februar 2014.

    Tisti pijani pingvin ti je včeš? Ha ha ha...

  • mph 00:22 14.februar 2014.

    Ja, neverjetno, mi je postal zahvaljujoč Lukšiču, Erjavcu, ... in podobnim.

  • KOJAK 07:24 14.februar 2014.

    Potem ti je nemara všeč tudi Popović, ki ga TAKO VNETO ZAGOVARJA? Pa JANKOVIĆ, ki ga je oboževal?

  • mph 21:10 13.februar 2014.

    To je meni postalo sumljivo tisti hip, ko so iz vseh topov po njemu udarili razni Lukšiči, Erjavci, .... Ki so sicer uničili pred tedni tudi kandidaturo enega najbolj kredibilnih ministrov za zdravje. Na začetku mi je izgledal neko blebetalo ...prikaži več ta Mišič, sem pa slišal potem tudi dosti pozitivnega, vsa ta gonja proti njemu pa jasno daja na znanje, da Beograd oz. po novem Ljubljana ne dovoli, da bi kdo razmišljal s svojo glavo. Mimogrede VSI direktorji vidnih in manj vidnih državnih firm so bili do sedaj postavljeni POLITIČNO, pa ni bilo nobenega rompompom, tukaj pa z nuklearnim orožjem. Vsa podpora Mišiču. In na koncu se bo še zgodilo, kar si ne bi nikoli mislil, da bom dal še celo Popoviču svoj glas.

  • olaf 21:46 13.februar 2014.

    Žal Jovičiča niste prenesli v celoti. Izjavil je tudi, da Mišič po Luki hodi po vodi, iz vode dela vino in z dvema ribama je organiziral ribiški praznik, kjer je nahranil 10000 ljudi. Včeraj je tudi odprl morje, da so ...prikaži več lahko s kamioni vozili na drugi pomol. Za te njegove sposobnosti je slišal že papež Frančišek, ki ga je povabil na avdienco v Vatikan, kjer bo prvič v zgodovini cerkve razglasil Nedeljka za svetnika še za čas njegovega življenja.

  • mph 11:10 15.februar 2014.

    Z Jankovičem se ne ukvarjam direktno, ker ni na obali, vendar pa ga na veliko sovraži Majer, ker mu je na zadnjih volitvah spodnesel stolček in mu daje to v mojih očeh Jankoviču vsekakor pozitiven predznak, imel pa je preveč ...prikaži več afer. Popoviča prvič nisem volil, drugič sem ga iz prepričanja, vendar pa ga ne bi več. Če me v to ne "prisilijo" razni sovražniki Obale, ki bi radi iz Lj zaplenili kar se da od Luke in drugih firm tukaj. Iz tega vidika, noro ja, utegne Popovič spet dobiti moj glas.

  • iko 19:27 13.februar 2014.

    Tile modeli od žerjavistov se obnašajo kot, da bi oni bili lastniki, zastopajo promil zaposlenih in s pomočjo Popovičeve bande dobesedno upravljajo z Luko. A se res ne more sterat ta banda.

  • sprehajalec 21:21 13.februar 2014.

    Vzpostavitev efektivne oblasti in vrnitev tako imenovane SAO Kopar v okrilje pravnega reda R. Slovenije lahko R. Slovenija doseže le z akcijo podobno Hrvaški Oluji leta 1995.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.