Slovenija
6107 ogledov

Žalil sodnike in dobil globo, zdaj uspel na ustavnem sodišču

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:24 06.april 2023.

    "Ustavno sodišče je poudarilo, da gre v obravnavanem primeru za položaj kolizije med pritožnikovo pravico do svobode izražanja na eni strani ter pravico oškodovanih sodnikov do varstva časti in dobrega imena na drugi," Torej imata obe strani prav ?

    • Avatar NX11
      NX11 18:05 06.april 2023.

      V celi solati, ki si ko 'napisal' je 5 tvojih besed. In vedno je tako. Nisi sposoben napisati lastnega komentarja?

  • Kmodri 18:51 06.april 2023.

    Še moja anekdota. Zastopal sem stranko. S go. sodnico se nisem strinjal z njeno interpretacijo in ji očital kršenje določene ustavne določbe. Ga. sodnica je rekla, da sem "poslednji komunist". Ker sem bil spoštljiv, sem odvrnil, "če naslovno sodišče tako ...prikaži večo meni, potem je res". Sodnica ni rekla nič. Niti, da bi bil kakorkoli žaljiv do sodišča. Nekem tednov kasneje sem od go. sodnice preko sklep, da sem jo razžalil in kazen za 500 EUR. Sem šel do Vrhovnega sodišča, ki je zapisalo, da je bila moja..

    • Kmodri 18:53 06.april 2023.

      ...kritika upravičena in odpravila sklep sodišča. Je pa trajalo 3 leta! Danes bi rekli, da gre za. SLAPP prijem.

  • rd2dmk2 15:44 06.april 2023.

    no lepo. zdej naj se pe še tisti dohtarji mal zamislijo al jih je kdo žalil ali jim je samo podal konstruktivno kritiko.

    • Avatar NX11
      NX11 18:06 06.april 2023.

      Tako kot se ve opice obnašate do dohtarjev, je pod vsakim nivojem. Podn od podna.

    • rd2dmk2 19:23 06.april 2023.

      nx11 pejd na eno cepljenje proti tetanusu v ZD velenje, potem se še oglasi mal v SB celje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.