Nomen est omen....
Parlament pač daje zgled. Ko za njih zakoni ne veljajo, se to preseli v realno življenje.
to se mora nehat. sprocesirat in zapret ali izgon in prepoved za 10 let vstop. ob krsitvi vstopa pa 10 let zapora ali 2000 ur druzbeno koristnih del.
Prokleti migranti treba jih jebati i nič jesti dati
Dolenjski migranti...
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Nomen est omen....
Parlament pač daje zgled. Ko za njih zakoni ne veljajo, se to preseli v realno življenje.
to se mora nehat. sprocesirat in zapret ali izgon in prepoved za 10 let vstop. ob krsitvi vstopa pa 10 let zapora ali 2000 ur druzbeno koristnih del.
Prokleti migranti treba jih jebati i nič jesti dati
Dolenjski migranti...