mene pa zanima zakaj so levakarsko slobodnjakaske babe tak grde, pravzaprav so grde ko smrtni greh. Ali samo zafrustrirane grde babe gredo v levakarsko kloakarsko slobodnjaško politiko, Ker ta lepe gredo k desnim,,Poglejte si Evo Irgl kakšna lepotica je nasproti… ...prikaži veči ono levakasko slobodnjakarski bajsi, ki se lahko enači celo s pujso pepo
ja hudiča , kaj vidim , zopet sedi v vrstah levakorsko kloakarsko slobodnjakarskih volilcev en nagražen pjeb ki kar naprej žvrkla smrkel in si ga vlači iz nosu u gobček in obratno, Res je nagravžen
kot pravi pedder
Če bi bil za kršitev etičnega kodeksa predviden tudi ukrep prenehanja mandata poslanca, bi Svoboda kmalu ostala brez posrancvev, za njo pa še preostanek sleparske in plenilske levice.
Janša bi pokopal " žrtve komunizma" v LJ. Pardon, ustaši, in domobrani so vodili genocidna taborišča za vse, ki niso bili Hrvati, tudi za otroke... Na koncu so jih združili v Jasenovac. Ustaška država je bila povezana s Hitlerjevo, nacistično… ...prikaži večično Nemčijo.... Obojim pa so bili trn v peti partizanom in komunistom.
""Mahnič: "Etični kodeks, kaj je to?"
Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/trije-poslanci-na-tnalu-zaradi-krsenja-eticnega-kodeksa-459572 - www.zurnal24.si""
A ŠE KOMU NI JASNO ???
Kodeksi in zakoni, morala in etika NE VELJAJO ZA SLOVENSKO DOMOBRANSKO STRANKO. NAMREČ, JANŠA JE VSE TO KRŠIL, JE OBSOJEN, IMA ZGOTOVLJENO KORUPCIJO....PA BO POSTAL MANDATAR VLADE. VSE KODEKSE VSI VTAKNITE, WHERE SUN DOES NOT SHINE.
Kodeks ne velja za vse, enako je z zakoni.
Ta levica in njeni maloumni podporniki so vsak dan bolj patetični....
...takšni so se že rodili.
Žvabi je res taprav za komentira, kdo je idiotski. Tako primitivna še mesec in halob skupaj nista.
Očitno imajo preveč časa, da se s tem ukvarjajo.
mene pa zanima zakaj so levakarsko slobodnjakaske babe tak grde, pravzaprav so grde ko smrtni greh. Ali samo zafrustrirane grde babe gredo v levakarsko kloakarsko slobodnjaško politiko, Ker ta lepe gredo k desnim,,Poglejte si Evo Irgl kakšna lepotica je nasproti… ...prikaži veči ono levakasko slobodnjakarski bajsi, ki se lahko enači celo s pujso pepo
Levičarke niso grde, samo primitivcem nedosegljive.
Pa seveda, primitivci iz Svobode predestavljajo večino kršitelejv.
ja hudiča , kaj vidim , zopet sedi v vrstah levakorsko kloakarsko slobodnjakarskih volilcev en nagražen pjeb ki kar naprej žvrkla smrkel in si ga vlači iz nosu u gobček in obratno, Res je nagravžen kot pravi pedder
Če bi bil za kršitev etičnega kodeksa predviden tudi ukrep prenehanja mandata poslanca, bi Svoboda kmalu ostala brez posrancvev, za njo pa še preostanek sleparske in plenilske levice.
Misliš sds
igor očitno ne znaš brat. Nauči se čimprej, mogoče bi ti koristilo.
znam brat, ampak je narobe napisal.
Janša bi pokopal " žrtve komunizma" v LJ. Pardon, ustaši, in domobrani so vodili genocidna taborišča za vse, ki niso bili Hrvati, tudi za otroke... Na koncu so jih združili v Jasenovac. Ustaška država je bila povezana s Hitlerjevo, nacistično… ...prikaži večično Nemčijo.... Obojim pa so bili trn v peti partizanom in komunistom.
Res je, desničarji so bili proti samostojni Sloveniji.
""Mahnič: "Etični kodeks, kaj je to?" Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/trije-poslanci-na-tnalu-zaradi-krsenja-eticnega-kodeksa-459572 - www.zurnal24.si"" A ŠE KOMU NI JASNO ???
Kodeksi in zakoni, morala in etika NE VELJAJO ZA SLOVENSKO DOMOBRANSKO STRANKO. NAMREČ, JANŠA JE VSE TO KRŠIL, JE OBSOJEN, IMA ZGOTOVLJENO KORUPCIJO....PA BO POSTAL MANDATAR VLADE. VSE KODEKSE VSI VTAKNITE, WHERE SUN DOES NOT SHINE.
pujsa pepa ha ha ha ha pa kva čemo V Žabjaku najraje naša deca gleda Pujso pepo
Gremo stavit da bosta poslanca svobode dobila opomin/kazen….malitić pa pohvali? 😂😂 k Stevo je posten in proti korupciji😂😂
Z Mahničem bi morala Nataša obračunat in ne SVOBODA,razen če si sama dovoli,da je tale pobalin ima za norca!!!!
ta obračun bi bil zagotovo zelo zanimiv, ha,ha,ha,ha.
Banda primitivna, ki ji poveljuje Majhntić je sedaj pač nedotakljiva....
Tako kot prej Svobodnjaki.... Ne joči...
Nekdo,ki izgleda kot pujs ,se obnaša kot pujs .....je svinja ! Logika kmečka .
A Leno misliš???? Se strinjam ja
Nekdo, ki piše kot bedak, ki govori kot bedak in ki se obnaša kot bedak, je zanesljivo bedak Leon!
Koga imate vi v mislih ?
Leona in njemu podobne.