Slovenija
32599 ogledov

Zapadlo bo do 40 cm snega, konec tedna preti velika nevarnost

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jeanperrot422 02:06 12.marec 2018.

    Potrebujete financiranje za vaš dom, za vaše podjetje, za nakup avtomobila, za nakup motocikla, za oblikovanje čista podjetja, za svoje osebne potrebe več v dvomih. Sem dotacije osebne kredite z obrestno mero, nominalno za 2%, ne glede na znesek. Prosimo, ...prikaži več navedite, v vaše posojilo aplikacije točen znesek, ki bi ga radi in trajanje povračilo. Za več informacij kontaktirajte me neposredno na moj e-poštni naslov : desirdenismarie@gmail.com

  • jeanperrot422 02:07 12.marec 2018.

    Potrebujete financiranje za vaš dom, za vaše podjetje, za nakup avtomobila, za nakup motocikla, za oblikovanje čista podjetja, za svoje osebne potrebe več v dvomih. Sem dotacije osebne kredite z obrestno mero, nominalno za 2%, ne glede na znesek. Prosimo, ...prikaži več navedite, v vaše posojilo aplikacije točen znesek, ki bi ga radi in trajanje povračilo. Za več informacij kontaktirajte me neposredno na moj e-poštni naslov : desirdenismarie@gmail.com

  • Jožef Koprivnikar 14:26 05.marec 2018.

    Dobre limance, od kod naj nezaposleni dobijo denar za vračilo kredita ? Dobre pasti za tiste ki potrebujejo denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.