Slovenija
21 ogledov

Zapletlo se je med SD in NSi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 09:42 12.avgust 2014.

    Minusarja, tudi vi dva sta drvela v Trst in Celovec.

  • Žurnalček 16:03 12.avgust 2014.

    Ti bedak, jaz sem bil v Trstu prvič 1962l , pa nisem bil nikoli posvečen . od 1971 pa tudi po 2x na teden. V Sistiani imajo dober sladoled , veliko boljši kot je bil takrat šiptarski sljadoljed.

  • Žurnalček 16:06 12.avgust 2014.

    Cerar , pejd nazaj na Univerzo. Za zunanjega ministra predlagaš človeka ,ki je izgubil Piranski zaliv in žegnal nakup Patrije. Predlagaš človeka , ki ga lahko NTEGNE vsak ki ima 5 minut cajta. Pa tega RRRRRRRRRRRRRRRRRR , je treba na ...prikaži več sodišče za škodo , ki jo je naredil . ne pa v Vlado!

  • Žurnalček 02:14 13.avgust 2014.

    Poslanca narodnih skupnosti ne smeta biti jeziček na tehnici, ampak avtomatično glasovati za predlagano vlado , kakršnja koli ona že bila .

  • Tupamaros 08:13 12.avgust 2014.

    NSi po svojem programu in nazorih ne spada v levičarsko koalicijo, ki jo jaz imenujem restavrirani Izvršni svet. DZ pa je po sestavi restavrirana Skupščina RS. Nostalgiki sistema iz časov, ko smo za vsaki priboljšek drli čez mejo v TOZD-ih ...prikaži večh pa pri plačah vladala uravnilovka. Samo posvečeni so bili izuzeti. NSi bi bila enostavno paravan za demokratično EU katere člani smo. Nezasluženo, z EU naš sistem ni kompatibilen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.