Slovenija
20417 ogledov

Zaposleni v trgovinah bijejo plat zvona

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 11:58 14.marec 2020.

    Da bi pa začasno zaposlili še nekaj študentov, to pa ne, kajne? Raje luknjo v koleno vrtat... kapitalisti...

  • maresem 15:22 14.marec 2020.

    In kdaj boste reševali, oz. zaščitili še to zelo ogroženo skupino??

  • marialorca 15:42 14.marec 2020.

    Bil včeraj popoldne v Mercatorju, ne vem, kateri v vrsti, ampak s časom za opazovanje. Ima blagajničarka rokavice, na hrbtni strani normalno belo-sive, dlani in prsti pa čudno svetlo zeleno rjavi, kot da je tam za blagajno ob izdelkih za ...prikaži več optično branje cen prelagala še krompir, morda repo ali peso. Ima zavarovane roke zase. Kaj pa zame? Kaj doda na mojo pika-kartico, ki jo prime s takšnimi rokavicami, ob pikah ugodnosti?

    • Laznivi 16:51 14.marec 2020.

      Oh ubogi ti ,po prelezanem dnevu pa se ta katastrofa z trgovko ki gara 8 ur.. res se mi smilis v dno duse ,upam da v naslednjem zivljenju se rodis kot normalen clovek.

    • Gandolf 17:49 14.marec 2020.

      Sindikat naj pride delat red in zaposleni iz uprave trgovcev. Policija in vojska ima bolj pomembne zadeve za reševat. Žal je folk ubrisan in misli da so v nakupovalnem svetišču kjer so imuni.

    • Gandolf 17:53 14.marec 2020.

      Sedaj naj prodajalci upočasnijo svoje delo. Je enkratna priložnost boja za njihove pravice, Zgledujejo naj se kako so izsiljevali javni uslužbenci.

    • janez60 18:08 14.marec 2020.

      Kupuj brez Pika kartice in te ne bo strah ker jo bo prijela, ubogi kupec.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:02 14.marec 2020.

      Preber si črtico:"Ivan Cankar-Pogine naj kuža!"

  • Laznivi 16:48 14.marec 2020.

    Vsi fikusi drzavne uprave po obcinah pa xxyy upravah...domov na varno , trgovke pa neomejeno delati in delati..... Sedaj vidimo kateri profili so za drzavo in druzbo potrebni in upajmo da se po virusu sistem preuredi in uvidi da nemore ...prikaži več ena obcinska rozica imeti tako veliko placo kot trgovka sli sofer kamiona....koncno no da se prevrednoti in postavi stvar na pravo mesto.

  • Avatar drecos
    drecos 17:58 14.marec 2020.

    Pri nas so anksiozni norci spraznili že pol trgovine najbolj so se spravili na makarone, mleko, moko in na zelenjavo imel sem srečo, da sem dobil še eno od zadnjih pakiranj moke iz skoraj prazne police, ko sem bil včeraj ...prikaži več v trgovini v nabavki sem se jim moral neprestano umikat, ma kašen meter in pol varnostne razdalje, kot kure brez glave ali v najboljšem primeru brez možgan so tekali okoli s polnimi vozički do roba. Bojim se da se povsod najde takšna anksiozne šizofrenične modele ne samo v našem

    • mp5 19:50 14.marec 2020.

      Človek, kaj se razburjaš, saj si sam del te norije. A ti je res treba vsak dan v trgovino?

    • kapibara1 05:26 15.marec 2020.

      Ne vem kaj ti misliš, ampak jest ima na lagerju avtomacko za cerka 14 dni futra( tisti ki je obstojnejši). Na podlag spremljanja začetka virusa,sem pa pojačal an en mesec -že mesec nazaj.. sedaj se pojavim v trgovini 1-2 na ...prikaži veča teden,čokolada, napolitanke, kruh in sveže zadeve..

  • Avatar Ferviolla
    Ferviolla 00:40 15.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.