Sepravi namesto 2uri bofo zamujal 2uri in 15minut!
Zamude pričakujemo tudi, ko ni izrednega stanja. Tako pač funkcionira SŽ. Važno, da so miljončki za postaje.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Sepravi namesto 2uri bofo zamujal 2uri in 15minut!
Zamude pričakujemo tudi, ko ni izrednega stanja. Tako pač funkcionira SŽ. Važno, da so miljončki za postaje.