Slovenija
10866 ogledov

Zaradi selitve sem odjavil vse, samo oni so mi to računali

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 13:01 04.marec 2019.

    Najvecji banki ne zaracunata, ker bosta z novimi paketi svinjsko zasluzili. Ljudje tezko menjajo gate.

    • blayo 14:13 04.marec 2019.

      Največji banki tega ne zaračunavata, ker ne smeta več. Dokler sta lahko, sta to tudi obe zaračunavali ;)

  • Avatar vec
    vec 08:35 04.marec 2019.

    Zakaj jih novinarji ne vprašate "vse po vrsti" naj obrazložijo KATERI so točno ti stroški ki nstanejo z odpovedjo, ter potem ko VSI če sploh bodo hoteli odgovorijo, objavite vse nebulozne odgovore nanekrat da primerjamo malo :) kdo bolj zna ...prikaži več lagat Itak samo molzejo še zadnji fičnik ki ga lahko preden greš.

    • janez.zalaznik 10:46 04.marec 2019.

      Ravno to smo jih vprašali, odgovore si lahko preberete v članku. Pri mobilni telefoniji imate izbiro, pri fiksnih paketih pa to "storitev" zaračunavajo vsi.

    • Avatar vec
      vec 14:56 04.marec 2019.

      Mislil sem, kaj točno stane ta znesek, a je to tistih pet klikov z miško da ustavijo storitev in jo trajno ukinejo, al je to plačilo za tehnika da gre v terminal precvikat prave žice, al je to postavka AP AP= ako prođe ?

    • blayo 15:17 04.marec 2019.

      No, priznat je treba da se zadeva nekako premika v pravo smer. Če se ne motim so še dobro leto nazaj zaračunavali stroške prekinitve naročniškega razmerja tudi ob smrti naročnika ;)

  • uros9 18:51 24.oktober 2022.

    Zelo smešno je brati izgovore za teh lopovov. Zelo drago ti več let prodajajo meglo, na koncu pa ti ko jih odpikaš, govorijo o minornih stroških. Sploh telekom ki bi moral biti tih kot miš! Nikoli ne bomo pozabili kako ...prikaži večo nam je kot unic v evropi prodajal isdn če smo hoteli imeti adsl. Da ne govorim kako grdo so nekoč za nos potegnili vse vlagatelje v omrežja in jim na koncu pokazali figo.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 08:02 04.marec 2019.

    So tudi edini , ki ubogim upokojencem s 400 evri ,zaračunavajo obresti ,če plačajo zadnjega v mesecu. Njihovi vodilni pa vtaknejo v žep vsak mesec cca tri letne plače tega zgoraj imenovanega siromaka. PODEN OD PODNA.

    • blayo 14:45 04.marec 2019.

      Čakaj malo!!! Če je valuta 15. v mesecu, potem je do takrat treba plačat. Nima nobene veze če si penzioner ali ne.

    • blayo 14:46 04.marec 2019.

      Če ne plačaš do neva valute, ti pač tečejo obresti. Kaj je tu čudnega?

  • kontrahan 08:43 04.marec 2019.

    To se mi zdi, kot da bi plačal kazen štacuni, če bi začel kupovati v drugi.

    • blayo 14:26 04.marec 2019.

      Ne, to ni isto. Če bi s štacuno sklenil pogodbo da boš kupoval samo pri njih in ti bodo zaradi tega dali recimo 5% popusta na vse, bi oni v pogodbo lahko zapisali tudi da ti zaračunajo takšne in takšne ...prikaži veče stroške, če bi ti enostransko odstopil od pogodbe. Če bi ti to pogodbo podpisal bi potem to veljalo.

    • blayo 14:27 04.marec 2019.

      Ko si podpisoval pogodbo s telekmom, si tudi pristal na ta pogoj. Če takrat ko si podpisoval pogodbo tega pogoja še ni bilo in so ga uvedli naknadno, so te takrat o tem obestili in ti dali možnost da odstopiš ...prikaži več od pogodbe še brez tega stroška.

    • kontrahan 08:42 05.marec 2019.

      Ja se strinjam z vama, ampak to velja recimo za dve leti, ko sem se vezal. Po dveh letih poteče pogodba, ne podpišem nobene pogodbe za vnaprej, zakaj bi moral potem plačati, ko grem stran od njih. Če vam je ...prikaži veče to razumljivo, men namreč ni, potem se ne čudim, da nam to zaračunavajo.

    • blayo 14:21 05.marec 2019.

      Vezava je pogodba zase oziroma samo aneks k naročnipki pogodbi. Govorim o "podpisu" pogodbe, kjer postaneš samo njihov naročnik. Ko si se strinjal s pogodbo katere del so splošni pogoji poslovanja in cenik, si jo podpisal in postal njihov naročnik.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:06 04.marec 2019.

    sam kradejo bedaki, par klikov budale

  • Aro 12:39 04.marec 2019.

    Ve se da je TELEKOM uporabnikon najmanj prijazen, hkrati pa čepi na davkoplačevalskem denarju vseh slovencev

    • blayo 14:34 04.marec 2019.

      Kako, če pa T-2 zaračunava dvojno?

    • Anza 14:42 04.marec 2019.

      Tudi TELEMACH si zaračuna vse, česar selahko spomni. Enomesečni odpovedni rok, zahtevajo vračilo opreme, za katero smo se morali vezati na operaterja za dve leti. Za odpoved Telemachu sem se odločil zaradi njihove neodzivnosti na reklamacije in načina poslovanja (lupimo ...prikaži večo stranke čimbolj, saj ne bodo opazile, najlažje starejše). Nikoli več Telemach!

    • blayo 14:52 04.marec 2019.

      Če se oni niso držali pogodbe, lahko ti odstopiš od nje brez t.i. "pogodbene kazni". To upam da veš.

  • natalija08 10:55 04.marec 2019.

    Meni je SiOL po prekinitvi paketa po dveh letih izklopil stacionarni telefon,čeprav sem ga imela že prej kakšnih deset let,oziroma Telekom,brez opozorila in so želeli naj plačam ponovni priklop skoraj sto evrov.

    • blayo 14:33 04.marec 2019.

      A si prepričana da ti ni Telekom že ob prehodu na SiOL "odklopil" stacionarni telefon in si takrat v bistvu prevekslala k novemu ponudniku telefonije to je k SiOL-u? Ali si med tem ko si bila pri SiOL-u posebej plačevala ...prikaži večla za stacionarni telefon še Telekomu?

    • natalija08 20:29 05.marec 2019.

      Tega ne vem,ravno zaradi stacionarnega sem šla na SiOL prek Telekoma,številka je ostala ista,noben tega ni omenjal,jaz sem mislila da so pod isto streho

    • natalija08 20:35 05.marec 2019.

      V paketu sem bila oproščena plačila naročnine,vendar sem pogovore placala

    • blayo 22:50 05.marec 2019.

      Ne, tukaj moraš gledat SiOL in Telekom kot dva ločena ponudnika, čeprav gre v bistvu za isto firmo. SiOL je načeloma od Telekoma "prevzel" tvoj priključek, "plačal" telekomu preklop ter v tvojem imenu izvedel prenos tvoje tel. številke s Telekoma ...prikaži več na SiOL. Potem si imela telefon pri SiOL-u. Ko si SiOL skenslala, si v bistvu skenslala vse. Ker si želela nazaj samo stacionarni telefon, te je Telekom ponovno priklopil nase in ti zaračunal priklop kot novemu naročniku.

    • blayo 22:53 05.marec 2019.

      Nič nisi bila oproščena. Plačevala si SiOL-u naročnino zanek paket, verjetno telefon+internet ali telefon+internet+tv. Ko si skenslala ta paket, nisi imela nič več.

  • tudbognasvečnereši 10:10 04.marec 2019.

    Slovenca lahko nateguje vsak,ki ima 5 min časa. A ste že kdaj razmišljal da bi VSI šli k drugemu operaterju, potem pa da jih vidmo, lopove.

    • janez.zalaznik 10:47 04.marec 2019.

      Pri mobilni telefoniji imate to možnost, pri fiksnih paketih interneta in televizije pa, kolikor vem, ne. Imajo vsi to "storitev" v ceniku.

    • blayo 14:19 04.marec 2019.

      @tudbognasvečnereši: A misliš da je v tujini kaj drugače? Mislim da si lahko kar srečen da živiš v Sloveniji. Samo za primerjavo ko smo ravno pri telco operaterjih... v Nemčiji te prenos številke k drugemu operaterju košta 25 EUR. V ...prikaži večV SLO je ta znesek recimo samo 5 EUR.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.