da nebi res enmu pajacu od serviserja ki ima koncano OŠ po skrajsanem programu vsako leto plačval, da pride pogledat a se klim auklopi in hladi al pa ne......res mate pametne in financno vzdrzne nasvete ja!!
Dela že 12-o leto, niti en servis, če sem ene 8x filtre opral in jih dal nazaj notri in malo obrisal klimo, kakšno nekaj polnjenje plina in servis prosim lepo, ta zadeva laufa.
Zelo odvisno! Je v naši firmi črnomaljski ponudnik in serviser inštaliral par ameriških, če se prav spomnem, klim. Pol jih je še isti teden lulalo v halo, ker je plin šel pa-pa!
da nebi res enmu pajacu od serviserja ki ima koncano OŠ po skrajsanem programu vsako leto plačval, da pride pogledat a se klim auklopi in hladi al pa ne......res mate pametne in financno vzdrzne nasvete ja!!
V 33 letih jo je prijatelj le 1x preveril če je plin OK. Ta bo mene preživela!
Dela že 12-o leto, niti en servis, če sem ene 8x filtre opral in jih dal nazaj notri in malo obrisal klimo, kakšno nekaj polnjenje plina in servis prosim lepo, ta zadeva laufa.
Zelo odvisno! Je v naši firmi črnomaljski ponudnik in serviser inštaliral par ameriških, če se prav spomnem, klim. Pol jih je še isti teden lulalo v halo, ker je plin šel pa-pa!
Toma - Torej ameriškega sranja raje ne kupujemo?
Klime so slabe za zdravje,ni čudno da je toliko alergij in astme
jebat ga ...življenje je pač rizik...pa na konc ga tko al tko noben ne prezivi.
Če je napačno nastavljena.
Potem sem živa izjema: že 33 let jo imam. Dela in dela kot čistokrvni Japonec ;-)
Vročina je še bolj škodljiva za zdravje na dolgi rok!