Slovenija
194935 ogledov

Zaradi te poteze Lidlu grozi bojkot vseh trgovin po Sloveniji

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 16:35 20.marec 2020.

    Lidlu sem se odpovedal ravno zaradi tega, ker je gnila in pokvarjena tregovina - vodstvo, ne delavke. Delavkam pa kapo dol.

  • Gandolf 16:39 20.marec 2020.

    Izsiljevanja

  • Gandolf 16:38 20.marec 2020.

    Jaz ga bojkotiram do nadaljnjega.Ne prenesem tega isiltjevanja uprave Lidla.

    • Snežinko 17:54 20.marec 2020.

      In seveda kot pridna ovca takoj brez težav verjameš novinarjem? Si pa res za luno. Bojkotiraš, ne da bi preveril, kaj je res...vsaka palica ima dva konca.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 20:51 20.marec 2020.

      Ta bojkot te bo stal kar nekaj denarja!!

    • munja 11:06 21.marec 2020.

      Ne hodim v lidl, ker mi je neprijazen, podpiram pa boj za pravice, če so kršene.

    • mojglas 15:31 22.marec 2020.

      Munja.. Pravice pravice.. Kaj pa dolžnosti? Aja te so v novi dobi pozabljene in vsak gleda samo na pravice.... Se ne cudim da so zato sodisca zabasana z tožbami, policsjo non stop pisejo kazni jrm, same locitve ce ti partner ...prikaži več prst pokaze, na koncu se pa delodajalci kateri delavca ne smejo grdo pogledat ce kaj napacnega naredi... Zakaj? Ker so mu krsene pravice..... Ko bojo begunci prisli med nas jim reci da je to tvoja pravica... Bos vidla kaj ti bojo nardili... Po njihovi uradni dolžnosti.

  • munja 11:07 21.marec 2020.

    Nikjer ni rožnato.

  • komen 19:26 22.marec 2020.

    tukaj eni delavki očitajo "ker je iz hude malomarnosti huje kršila pogodbene in druge obveznosti na področju zagotavljanja minimalnih higienskih standardov in varnosti živil", vso robo ki jo imajo na policah pa v skladiščih nalagajo in razlagajo zunanji šoferji kamionov ...prikaži več brez vsakega zdravniškega spričevala ali upoštevanja HACCP norem....

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:14 20.marec 2020.

    Lidl,Aldi in Eurospin je naš dobri vsakdanji kruh. Imajo polno zaposlenih v svojih verigah, promovirajo Slovensko kakovost... .Če pa kdo želi,zaradi mene lahko polni blagajno(z nabavo potrebščin) Petrolu.Emone in Name ni več oziroma Name je bolj za vzorec.Kam bi mi ...prikaži več prišli samo z najboljšim sosedom,bili bolj lačni kot siti. Vi kar pozivajte k bojkotu,vrste v Lidlu so čedalje bolj polne,pa še bolj bojo,ko bo prišlo do finančnega zloma.

  • fiston 23:49 20.marec 2020.

    No Mercator še slabši. Mogoče v centrih, v onih malih trgovinah pa poden. V trgovino šlo kolikor jih je prišlo, na vratih nobenega. Edino one rokavice za sadje so postavili bolj k vratom, sicer pa niti prej niso bile daleč, ...prikaži več kak meter naprej. Ena trgovka je sicer imela masko, mogoče jo je sama prinesla, ker druga še enkrat starejša na blagajni je ni imela, samo ono rokavico za sadje kot kupci. No kruha ob 11h tudi ni bilo več.... Kakega pleksi stekla na blagajni pa tudi ni bilo.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:08 20.marec 2020.

    Lepo vas prosim ne lagati!! Imam kar nekaj znank,ki delajo v Lidlu!! Prišle so iz Tuša in Špara pa nikoli več nebi šle nazaj !! Zaslužijo več za isto delo pa še nobeden jih ne krivi zato,ker ni strank!! Jaz ...prikaži večaz večinoma hodim v Lidl,Hofer in Jager za ostale imam premalo denarja!!

    • munja 11:11 21.marec 2020.

      Veliko jih je pa iz lidla odšlo iz istega razloga. Okusi so različni in ljudje smo različni, kar je povsem prav. Vsak si naj izbere tisto, kar mu ustreza. Zato ni nikomur potrebno govorit da laže, ker nihče ne ve ...prikaži veče ozadja teh zgodb. Tisto rekla kazala, pa ta znanka pa ona znanka je tako, tako...

    • inside 16:55 23.marec 2020.

      iz Lidla in Hf morda bežijo, ker ipak treba malo police polnit med delovnim časom. V tušu in šparu je to bolj po domače....

    • inside 16:56 23.marec 2020.

      je pa veliko odvisno ali iščeš delo ali službo?

  • Zorica Uzelac Kaurin 15:05 01.april 2020.

    Kaj se koji k..... z komu gonit če ji ne paše naj išče drugo službo. Men se zdi da je to neka baba katera bi da je vse po njenem. Naj si otpre pol s.p pa dela po svoji pameti

  • rob123 15:32 22.marec 2020.

    Če je bila delavka malomarna, je prav, da se ji malomarnost očita in da Lidl ustrezno ukrepa. Če pa malomarnosti ni bilo, je potrebno ustavitu proces. Ne vem, kaj ima to zveze s korona virusom. Jaz Lidla nikakor ne bom ...prikaži več bojkotiral. Torej naj delavka, novinar in sindikat sporočijo, kakšna je malomarnost in šele potem pozivajo k bojkotu.

  • Avatar Rebecca Pika
    rebecca20 18:05 28.marec 2020.

    Bojkot,pa še kaj???

  • Žurnalček 11:25 24.marec 2020.

    Bojkotirajte LIDL dokler vodstvo javno ne sporoči , da so si premislili !!!!!!

  • brencl47 20:26 20.marec 2020.

    Zaradi prenažrtih in prepotentnih sindikalističnih hujskačev že ne bom spremenil nakupovalnih navad in se odrekel LIDLU! Sicer pa resnica ni v prenapihnjenem pisunskem nabijanju, ampak najverjetneje nekje vmes.

  • MK 20:18 22.marec 2020.

    Če bi bil jaz samohranilka z otroci mi na kraj pameti ne bi padlo, da bi se šel velike boje proti delodajalcu. Resno a folk ne razume, da je sindikalstvo pač mimo... zakaj bi se boril za nekoga, ki hoče ...prikaži več iste pravice kot ti, delal bi pa bistveno manj

  • uros57 18:38 06.april 2020.

    Reva uboga...če ti ne paše Lidl pa tako sposobna...te bo pa Tuš al pa kdo drug vzel? Sindikat pa zdaj glasen pa pameten...v času corone,drugače pa jih ni slišat. Ste pa prišli v medije a spet...v kake medije...

  • desyncx 17:56 21.marec 2020.

    Jaz pa bom prej bojkotiral sindikat. Zakaj ? V teh časih, samo nekaj svetujejo, da lahko odkloniš delo, kar se pa naprej zgodi pa ne napišejo. V enem podjetju so 3je zboleli za covid-19. 2 zaposlena, ki sta delala z ...prikaži večala z okuženo osebo, sta odklonila delo ( ker jim delodajalec ni zagotovil primerne zaščite ( zaščitnih mask). Dela se pa na največ 1 meter narazen. Ta 2 zaposlena sta dobila odpoved iz krivdnih razlogov. Na bruhanje mi gre, ko slišim besedo sindikat.

  • inside 16:52 23.marec 2020.

    zdaj se izgovarja, da ja mati samohranilka, ko je tipa spodila. očetov je pa tak več. Kar naj bojkotirajo, je drugih kupcev dovolj. Take si nihče ne želi v podjetju, ki bi iskala samo bližnjice..... Otroci so prihajali, pazijo jih ...prikaži več pa tak v glavnem njeni starši......

  • Avatar jezeran
    jezeran 18:53 20.marec 2020.

    Hofer ni nič boljši, delavke brez zaščitnih stekel

    • inside 16:53 23.marec 2020.

      V Hf imajo stekla na blagajnah....., tako da ne vem v katerem si bil.

  • mojglas 15:27 22.marec 2020.

    Se strinjam, vsak ko je sindikatu misli da se mu zdaj ne more nic zgodit.... Pravice in varstvo delavcev naj isceji drugace kot preko sindikata.. Sindikate ukinit! Zakone poostrit inspekcijo dat, sindikat samo izsiljuje in izkorisca.. Mislijo da ce so ...prikaži več v sindikatu da lahko dirigirajo podjetju kako naj dela... Majade... Rezultat je tu, te je ze bla prevec pameta

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.