“ Rončević pravi, da bodo za otroke migrantov v lokalnih skupnostih uvedli pripravljalnice, ki naj bi skrbele za integracijo otrok tujcev, tudi romskih.” Tolko o deportacijah,prekinitvi migrantskih tokov,… alora samo se vec jih bo prslo!
Logar pravi vitka socialna zelena drzava. Nisem se videl vitke in hkrati socialne drzave. oksimoron drvarja. podpovprecni teolog pa pravi da bo “ zeleni nateg” zakljucil. baje so podpisali isto koalicijsko pogodbo. a so tudi prebrali teh revnih 36 strani,… ...prikaži več, je veliko vprasanje.
Isto fukjeni kot Golobovi, vsi bi nekaj potem pa minister za finance reče, rezati bo treba. Pa kdo je tukaj nor. Sami lažnivci, parlament bi bilo treba zbombandirat z vsemi notri
Janša je že prejel plaketo KPK za korupcijo z Matozom... Odvetnik se je požvižgal...
KAJ PA TOKRAT...Zaradi predloga, da Franci Matoz postane notranji minister, je KPK prejela več prijav POČAKAJMO. Menim pa, da bo šlo skozi in bo postal minister. .
Prav nič kaj desno, le malo manj levo. Integracijo bom jaz plačeval? Zakaj že? Slovenci v Argentini so si vse sami zrihtali, bili legalni in še bolj finančno koristni državi kot povprečen Argentinec. Zame je to sedaj ''z dežja pod… ...prikaži več kap''. Še naprej multikulti, ker tale nova vlada naredi vse za Bruselj.
Ugibam, ali so,levičarji trčeni od rojstva, ali se jim tako zrola, ko zasedejo poslanski sedež ali kako drugo funkcijo. Za levičarskekomentatorje pa je itak jasno, da imajo norost v genih.
“ Rončević pravi, da bodo za otroke migrantov v lokalnih skupnostih uvedli pripravljalnice, ki naj bi skrbele za integracijo otrok tujcev, tudi romskih.” Tolko o deportacijah,prekinitvi migrantskih tokov,… alora samo se vec jih bo prslo!
to pomeni da bo strosek prelil v obcine.
Bla,bla,bla,kot po navadi.nič ne bo dobrega za ljudi.
Logar pravi vitka socialna zelena drzava. Nisem se videl vitke in hkrati socialne drzave. oksimoron drvarja. podpovprecni teolog pa pravi da bo “ zeleni nateg” zakljucil. baje so podpisali isto koalicijsko pogodbo. a so tudi prebrali teh revnih 36 strani,… ...prikaži več, je veliko vprasanje.
Narod je glup ....volijo osebe invazivnih političnih strank ,ki so uničile Slovenijo v 30 letih .
Daj poguglaj KDO je bil več na oblasti LEVI ali DESNI??
Govorim o kriminalcih na oblasti, ki bi morali sedeti v arestu in ne v parlamentu .
Omega__v6 vsak lriminalec pa res ni za v parlament četudi ima Matoza za Advokata.
Edin program ,ki ga napoveduje Šircelj je program oprostitve davka na nepremičnine po naročilu kaste nepremičninskih oligarhov !
Isto fukjeni kot Golobovi, vsi bi nekaj potem pa minister za finance reče, rezati bo treba. Pa kdo je tukaj nor. Sami lažnivci, parlament bi bilo treba zbombandirat z vsemi notri
Janša je že prejel plaketo KPK za korupcijo z Matozom... Odvetnik se je požvižgal... KAJ PA TOKRAT...Zaradi predloga, da Franci Matoz postane notranji minister, je KPK prejela več prijav POČAKAJMO. Menim pa, da bo šlo skozi in bo postal minister. .
kaj ste pa mislili da bo? skrajno desni - skrajno levi isti kurac
Desno je samo bolj radikalno, bolj maščevalno in bolj avtokratsko..
Tak je: vsakršna vlada je boljša kot brezvladje... dajmo jim priliko, pa da vidimo, samo da se ne najdemo kak Maljevec.
Ali Vrtovec,Cigler, Matoz,Hajdinjak,Logar....
Vsi, enega Maljevca niso vredni. Ker so bili že predtem preizkušeni na delu in korupciji..
Prav nič kaj desno, le malo manj levo. Integracijo bom jaz plačeval? Zakaj že? Slovenci v Argentini so si vse sami zrihtali, bili legalni in še bolj finančno koristni državi kot povprečen Argentinec. Zame je to sedaj ''z dežja pod… ...prikaži več kap''. Še naprej multikulti, ker tale nova vlada naredi vse za Bruselj.
Končno nekaj svežega, za razliko od Goloba, kjer je bil odgovor na vsako stvar davki, davki, davki, davki...
Hvala bogu pod to vlado jih končno ne bo. Plačevanje davkov po Vizjaku je glupo, lahko pa lahkoto živiš od korupcije.
Ugibam, ali so,levičarji trčeni od rojstva, ali se jim tako zrola, ko zasedejo poslanski sedež ali kako drugo funkcijo. Za levičarskekomentatorje pa je itak jasno, da imajo norost v genih.
Eni imajo revanšizem in domobranstvo tudi v genih. Kajne tlačan ?