Magazin /magazin/lepota-telo
6476 ogledov

Pokazala, zakaj je kupovanje kopalk za močnejše prava nočna mora

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 20:12 28.november 2023.

    ta na sliki je mocnejsa? ima konfekcijo najvec 40.

  • Domoljub 21:15 28.november 2023.

    Tale na sliki je močna tam ,kjer mora bit.

  • BenX 20:21 28.november 2023.

    Močnejša od koga?

  • h4ck3r 19:04 28.november 2023.

    Pravice in zahtevamo...dolžnost pa je kje? Aja na strani proizvajalcev. :-D Kakšne bučke. To se lahko zahteva, če bo katerakoli država ustanovila podjetje, da bo zadostila vašim "pravicam do tangic za močnejše". Sicer pa vse ok in pravilno, da so ...prikaži več tudi samozavestne, ampak...prosim malo pa potrebno pazit tudi na estetiko. Tako kot me zmrazi pri pretirano suhih me enako pri pretirano okroglih. Tako enim kot drugim pač ne pašejo tangice...nosite svoji številki primerna oblačila.

    • SlavkoKrizman 22:50 28.november 2023.

      Če je neka oseba malo bolj okrogla,potem nesme tangic nosit? Zakaj že? Zato, ker tebi to ne paše? Stran se obrni...nihče te ne sili, da gledaš nekaj, kar ti ni všeč.

    • h4ck3r 14:38 29.november 2023.

      Malo bolj okrogla, je še lepo v tangicah...še bolj okrogla, pač to ni več za v tangice. Saj pa oblikovalci tudi vedo kaj komu paše in tako tudi oblikujejo kopalke in ostala oblačila. Tako kot meni kot moškemu ne paše ...prikaži več vsaki kroj obleke, tako tudi ženski ne vsake kopalke. Da ne bomo govorili samo o ženskah. Predstavljal si nekoga s "pivskim" trebuhom v slimfit srajci, ob njegovi velikosti vratu?...

    • h4ck3r 14:42 29.november 2023.

      ...ako bi to izgledalo, seveda, če bi lahko gumbe zaprl in bi ostali gor...pač vsaj si naj izbere, kar je primerno njegovi postavi. In če nekaj izgleda lepo pri M velikosti pri XXL verjetno ne bo več tako...menda pa ne ...prikaži več smemo več izraziti na glas mnenja, če le to odstopa od modernih smernic...meni pač ni lepo, tangice na ogromni riti s celulitom in če bi anonimno glasovali bi verjetno bilo tako pri veliki večini. Zakaj ne navadne kopalke in se nobeden ne bo "vtaknil" v to...tudi jaz ne. ;-)

    • SlavkoKrizman 22:45 29.november 2023.

      To je ves point: "meni pač ni lepo" si sam lepo napisal. Ker pač vam nekaj ne paše, se tega tudi nesme nosit al kako? Če neka debela ženska hoče nosit tangice pa naj jih....mi ni lepo, briga me pa ...prikaži več ne prav nič....isto velja za zavaljenega pivopivca....zarad mene se lahko tudi on obleče tangice...

    • h4ck3r 08:44 30.november 2023.

      No počasi bova prišla skupaj...me ne briga...se pa obregnem vedno, ko slišim besedo "zahtevam"...seveda se lahko vedno zahteva, ampak delati iz tega dramo, blatiti trgovine in proizvajalce. Hja mogoče pa njim tudi ni lepo in ne želijo da njihov izdelek ...prikaži več ne izgleda lepo. In zaradi tega jih je potrebno linčati? Pač vse deluje obojestransko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.