Slovenija
10017 ogledov

Zato je NIJZ lahko pošiljal SMS

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lulibuc 13:55 20.oktober 2020.

    FUCK OFF

  • Avatar ovca
    ovca 14:19 20.oktober 2020.

    Ko mi bo ta bebava vlada plačala telefon in telefonsko številko, mi bo lahko težila. Imam tajno številko. KAKO SI DRZNETE DELATI REKLAMO MATER VAM????? Mojo številko lahko uporabljajo samo tisti, katerim DAM številko. VSE OSTALO JE NADLEGOVANJE!!! In beb*ci, ...prikaži več zanima me, če to sranje pošiljate okoli, ker ni dovolj provizij padlo (vladnim idi*otom namreč)? Glede na to, da si nabijte to reklamo še na čelo, mi ne se*rjite več! NE BOM SI TEGA NALOŽILA IN PIKA!

  • sam1 18:29 20.oktober 2020.

    Moja telefonska številka je osebna in operaterju plačujem redno mastno naročnino in kaor izgleda je A1 izrabil moje zaupanje do korektnega odnosa do naročnika in plačnika storitev in mi bodo to morali na zahtevo mojega odvetnika tudi pojasniti-tisto sledilno aplikacijo ...prikaži več hlapcev vladajočega režima pa naj si vtaknejo v ta prvo luknjo ,ki jim je pri roki,ampak v svojo....

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 19:22 20.oktober 2020.

    O zakonitosti pošiljanja SMS sporočil za promocijo aplikacije #OstaniZdrav s strani operaterjev odloča AKOS si lahko preberete na strani IP v Arhivu dne 11.09.2020 - O zakonitosti pošiljanja SMS ... Ugotovili boste, da navedbe operaterjev ne pijejo vode.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 19:27 20.oktober 2020.

      Sklicevanje na 83. člen ZEKom-a je pa nekaj najbolj ... BOM RAJE TIHO, DA NE BO KDO UŽALJEN.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.