Slovenija
33 ogledov

Zavarovalnica ne dovoli sprememb

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suzana.kos 10:20 08.november 2013.

    vsekakor je nauk te zgodbe, da ne podpisuj ničesar, če se prej ne podučiš v podrobnosti... če pa ne štekaš, pa raje ne podpiši nič - in denar nalagaj na banko ali domači štunf

  • Mrcina 11:44 08.november 2013.

    hahaaa...ja, vsak dan koga tako "nat... ".. najprej ti napišejo ponudbo..tisto podpišeš, potem ti pa polico in splošne pogoje prek ptt pošljejo. Tak da tiste stvari, ki so v drobnem tisku, ki ga prejmeš kasneje ... ti zamolčijo, če pa ...prikaži več že kaj vprašaš, pa jih olepšajo :) Njim je glavno samo to, da stranka podpiše pa plača prvo premijo.

  • Johan Spohan 13:15 08.november 2013.

    Zavarovalnice in banke so namenjene nategovanju ljudi.

  • realna 09:08 08.november 2013.

    zavarovalni agenti takole nategnejo nešteto ljudi-nobeden ti ne pojasni točnih pogojev in večina ljudi sklene zavarovanja na vrat na nos, brez da bi prebrali zavarovalno pogodbo oz. drobni tiskisto se zgodi pri naložbenih življenjskih zavarovanjih-če ne zmoreš več ...prikaži več plačevati premije, adijo denar. in potem imajo še take fore-kao, da lahko prekineš, če si brezposeln in nisi prejemnik denarnega nadomestila. ja halo, če ostaneš brez službe, valda da boš prejemnik denarnega nadomestila. v glavnem, same nategancije, jaz se ne zavarujem za nobeno stvar več, brez da bi podrobno preučil vse detajle.

  • wingspan15 12:29 08.november 2013.

    sama sem sklenila zavarovanje za obdobje 12 let pri Zavarovalnici Maribor. Sama nase sem jezna, da sem dovolila zavarovalnici, da me je po domače povedano, tako nategnila. Ko sem želela zavarovanje po 10 letih vplačevanja prekiniti, sem ugotovila, da ne ...prikaži več bom dobila ven niti polovice tistega, kar sem vplačevala, poleg tega pa so od vplačanega zneska, se pravi mojega privarčevanega denarja, ne zaslužka, ker tega ni bilo, obračunali še davek. Če bi denar varčevala na banki, bi mi tekle obresti in davek bi plačala od obresti ne pa od svojega privarčevanega denarja. Zavarovanje sem prekinila, vsaka šola pač nekaj stane, vendar če se le da, ozaveščam ljudi. Sprašujem se koliko ljudi je prekinilo zavarovanja, ker ni bilo sposobno več plačevati in koliko so zavarovalnice na račun revežev zaslužile. Tako, da ljudje, ne bodite neumni, ker je vse skupaj le še en zelo velik nateg.

  • tralala 15:45 08.november 2013.

    Identičen dogodek pri zavarovalnici Triglav, nadgrajen z ignoranco dotičnega zavarovalne agentke. Zelo marljiva in vztrajna pri sklepanju, popolna ignoranca in ne-javljanje na telefon ob prekinitvi. Zgodilo se mi je trikrat - prvič, zadnjič in nikoli več. Ven sem dobil 35 ...prikaži več % vplačanega zneska.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.