Pod streho /pod-streho/nepremicnine
4953 ogledov

Zavarovalničar si hiše ni ogledal: Ali zavarovanje sploh velja?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 11:13 16.oktober 2023.

    V vsakem primeru boljšo potegne zavarovalnica.Najobolje je,da v prihodnje sploh ne zavarujete,pa denar varčujete za take primere,e če ne znate je pa drug problem.

    • zdrej 13:47 16.oktober 2023.

      Na žalost. Bi pa v takem primeru bilo prav, da zavarovalnica izplača kot da je bilo zavarovano na realno vrednost v trenutku škode.

    • pravičnik77 15:36 16.oktober 2023.

      odvisno kaj podpišeš, ni samo zavarovalnica kriva.

  • pravičnik77 15:02 16.oktober 2023.

    ha ha ha... isto kot pri kreditih v švicarskih frankih... folk je (naivno) verjel, da bodo nižje obresti izkoristili v svoj prid, se pa je situacija malo spremenila in so na koncu imeli dražji kredit zaradi svoje lakomnosti... isto je ...prikaži več sedaj, plačevali bi minimalno premijo za maksimalen 100% izplen, pr čemer se spet sklicujejo (ko so vidli da so zajebali) na nepoznavanje, upabanje da do tega ne bo rišlo ipd., kakor učjo naprej svoje otroke o neprevzemanju svoje lastne odgovornosti za posledice.

    • pravičnik77 15:06 16.oktober 2023.

      Naj imajo jajca in priznajo, da so radi malo plačevali, sedaj pa radi veliko (vse) dobili. kar pa nikakor ne gre skupaj, zavarovalnice pač niso dobrodelne organizacije, katere bodo sedaj v imenu solidarnosti drugim trkali na vest (tudi tistim ki ...prikaži več svojih hiš nimajo(mo), naj poplavljencem postavijo novo hišo... jebat ga, jaz je tudi nimam in sem v najemu, tako da ne bodo edini, samo oni bodo po lastni neumnosti, jaz pa po slili razmer... tako pač je, jaz sem se s tem sprijaznil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.