Slovenija

Partnerka poslanca Svobode zavrača očitke: "Zaposlitev sem si prislužila sama"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Xman 13:15 05.junij 2026.

    Ta nesramna muslićka si lahko sama prisluži samo čiščenje sob v 2-zvezdičnem B&B, kot njena zarutana migrantska mati. Tebe muslićka, cipa od cigota graha, so edino našlii v celi Sloveniji, da ti podarijo pripravništvo in javni službo na naše davke. ...prikaži več Japajade! Kakšno opravičilo, deportirat nezahvalnega, lažnivega in zajedalskega muslića nazaj v ovćji hlev, od kod je pripuzala v civilizacijo! Takoj!

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 15:07 05.junij 2026.

      Takšno pisanje ni vredno človeka, ki je uspešno dokončal vrtec, ker kaj drugega ti ne moreš imeti kar se tiče izobrazbe. Podlost tvojega pisanja je za zapor ali vsaj astronomsko denarno kazen. Seveda pa nisi sam, takšnih je tukaj kar ...prikaži večr nekaj. Se bo našel nekdo, ki te bo ovadil in portal bo moral izdati tvoje podatke. Škoda je edino ta, da ne bomo izvedeli kateri umazani osebek piše tako. Vem, da te ni sram, ker pač nisi človek, ampak mentalna zguba!

    • Xman 15:34 05.junij 2026.

      Odjebi na svojo metelkovo, škodljivi smrad woke lgbt levajzarski! Treba vas je preganjat kazensko in pozapret za desetletja za uničenje in ropanje države in delovnih poštenih ljudi! Da ne boš ti nafukal od novega vodstva, nvo lgbt parazit!

    • Xman 15:43 05.junij 2026.

      Drek umsko pohabljeni, braniš skorumpirane kriminalne 10% musliće PROTI zavednim Slovencem in poštenim delovnim ljudem in davkoplačevalcem, ki te skorumpirane zajedalske musliće financiramo! Zato smo vas volici odjebali za vedno, lažni socialisti pokvarjeni!

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 15:57 05.junij 2026.

      Saj te razumem, nisi sam kriv, da si umsko omejen. Mene ne brigajo vaše politične zadeve in zato ne branim nikogar. Gre se samo zato, da je treba pisati kulturno, ker s tem pokažeš svoj nivo znanja, miselnosti, odnosa do ...prikaži več ljudi, ki imajo svoje mnenje. Ti žal nisi dorasel temu, me pa veseli, da sem te sprovociral. Napisal si pa same oslarije. Daj napiši še kaj, bral sicer ne bom, ampak vem, da si dragocen za svoje občinstvo. Pa ne pozabi si pritisniti plus, ki kot da kaj pomeni.

    • Xman 17:08 05.junij 2026.

      Kaviar komunisti, raje se ukvarjajte s svojimi ostarelimi pocestnicami, ki po kafičih ponujajo podkupnine v naturalijah drugim poslancem DZ. Stare viseče osivele babnce, s starim vonjem, nimajo stika z realnostjo!

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 18:55 05.junij 2026.

      Vidiš saj ti gre, malce si celo omilil neumno bevskanje v luno. Ti seveda ne boš nikoli osivel, ker takšni tipi kot si ti ne živijo dolgo, smrdijo pa že. Danes si mi polepšal dan, po drugi strani pa se ...prikaži več tako človek zave, da je svet pokvarjen bolj kot si mislimo. Napiši še kaj, tvoj doprinos je cenjen med ljudmi tvojega kova.

  • bandit 15:50 05.junij 2026.

    In kaj vas moti če je pobrita? lahko je samo ogulen od uporabe, tudi na AC trava ne raste.

  • Paark 13:43 05.junij 2026.

    Seveda si si sama prislužila zaposlitev.. še tisti, ki ti ne vrjamemo ti vrjamemo

    • igorgeus 14:31 05.junij 2026.

      No, po tej logiki nihče ne bi smel nikoli zaposliti nobenega, ki ga pozna.

    • Paark 14:58 05.junij 2026.

      Saj zdaleč ni bila edina. Nismo imeli zasonj toliko ministerstev

  • Toma 18:04 05.junij 2026.

    Iz vporednega položaja jih je dala v pravokotni?

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:22 05.junij 2026.

    Bla, Bla, Bla. Če ne bi imel vez sigurno ne bi bila zaposlena. Tako da nakladanje o referencah in bla, bla, bla je nesmiselno. Dobila si službo po vezah tako kot vsi ostali.

  • jakec1575 09:42 05.junij 2026.

    te osebni napadi se morajo nehat. tarce in tviter pizde bodo morale zacet odgovarjat na sodiscu. pa un fuzinski cefurski dripac, k je v koci zazgal cloveka, tudi. velja kevo in desno. ljudje so v 99% samostojne osebe s svojo špuro.

  • argentinac 09:43 05.junij 2026.

    To pa je GROZNO

  • Jernej65 10:34 05.junij 2026.

    Tarče že kar nekaj časa ne gledam več, ker Erika si zamisli nek udarni scenarij in dela zgodbe na nepreverjenih dejstvih. Pri tem ji sploh ni pomembno, da kar veliko ljudi po krivem oserje pred javnosto z izkrivljenim prikazovanjem dejstev ...prikaži več po njenem scenariju.

    • jan631 14:46 05.junij 2026.

      Kdo te sili, da jo gledaš? Glavno, da RTV-ju vsak mesec nakažeš denar.

    • Jernej65 15:22 05.junij 2026.

      jan631, ga ne nakažem za razliko od tebe.

    • slovenski3 17:28 05.junij 2026.

      Jernej65. ker ti ga plačuje se bolj butasta mamica!

    • jan631 19:07 05.junij 2026.

      Saj res Jernej65, kolikor vem, tisti na socialni podpori ne plačujejo RTV prispevka.

    • Jernej65 22:53 05.junij 2026.

      jan631, nisem vedel da je tudi Udbaški Janez na socialni podpori, saj se je sam hvalil, da ne plačuje RTV prispevka. Če gledamo po tej plati, je ogromno desničarjev na socialni podpori. Ne poskušaj kontrirati s takšnimi desničarskimi nebulozami, saj ...prikaži več že zemljevid najpogostejših bolnišk po Sloveniji pove, da ste Udbaški volilci največji lenuhi in simulanti.

    • jan631 15:12 06.junij 2026.

      Udbaški desni volilci so v večini, kmeti, delavci, podjetniki, lastniki podjetij. Udbaški levi volilci so pa v 100% lena državna uprava, socialni podpiranci, cigani......itd. Kdo bi pa še podpiral lenobo? Samo tisti, ki je sam lenuh.

    • Jernej65 18:51 06.junij 2026.

      Desni nikoli niso bili v večini, razen s prevaro, kot tokrat. Največ lenuhov podpira Udbaškega Janeza, se da dokazati.

    • Jernej65 23:35 06.junij 2026.

      In največ kriminalnih podjetnikov podpira Udbaškega Janeza. On jim daje potuho. Vsi lopovi in prevaranti se zgrinjajo na desno in celo sedijo v državnem zboru in nam pišejo zakone, fuj. https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/boris-mijic-poslanci-ivan-vogrin-afera-podkupnine-sds-nateguni-prevaranti-1904393

    • jan631 20:35 07.junij 2026.

      Kak kreten moraš biti, da čitaš necenzurirano. Se ne čudim, da imaš tako oprane možgane. Začni razmišljat s svojo glavo in ne boš rabil takšnih smeti, kot je necenzurirano, mladina, večer, delo.

    • Jernej65 22:50 07.junij 2026.

      jan631, ne ga srat. A če tam razkrinkajo lopove je to kretensko. Kje ti živiš. Vse kar je navedeno v tem prispevku je resnica in ne laž, ki jo predstavlja Stevanovič in njegovi prevarantski podjetniki ter Udbaški Janez, ki jih ...prikaži več jemlje pod okrilje. Lopovi, ki pristanejo na desni, Udbaškega Janeza nikoli niso motili, celo zagovarja jih že 35 let. In sedaj nam ti prevaranti pišejo zakone ter nam upravljajo z državo.

    • Jernej65 22:52 07.junij 2026.

      Seveda bi po tvoje moral brati in gledati Noro24, ki je desno, lažnivo, nabijaško trobilo.

    • jan631 16:12 08.junij 2026.

      Tudi Nova24 ti lahko opere možgane. Zakaj na necenzuriranem nikoli ni bilo nobenega članka o svinjarijah Goloba? Dva novinarja iz necenzurirano sta delala za Goloba, to sta Vukovičeva in Modic. Žena tretjega novinarja Cirmana pa je dila direktorica vladnega urada. ...prikaži več Tam so zaposleni samo ti trije novinarji, in če sedaj samo malo vklopiš možgane, ugotoviš, da so vsi odvisni od Goloba, in takšne lopove ti ponujaš kot neodvisne novinarje. Če, imaš možgane jih vklopi, in ne boš več pisal neumnosti.

    • Jernej65 17:01 08.junij 2026.

      jan631, a je bil na Nora24 kakšen članek, ki bi vsaj podvomil o kakšnem desničarskem poslu. V vseh teh letih ga nisem zasledil. Necenzurirano je raziskoval kar nekaj afer tudi z levega pola. Večina njihovih dognanj je resničnih in so ...prikaži več preverjena. Medtem ko Nora24 samo nabija in dela afere iz lažnih stvari. Ena od teh je v zadnjem času bilo podkupovanje s strani Konde. Same laži zaradi katerih je človek tragično končal. Stevanovič je naenkrat za njih najbolj pošten človek. Katastrofa od medija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.