Ta nesramna muslićka si lahko sama prisluži samo čiščenje sob v 2-zvezdičnem B&B, kot njena zarutana migrantska mati. Tebe muslićka, cipa od cigota graha, so edino našlii v celi Sloveniji, da ti podarijo pripravništvo in javni službo na naše davke.… ...prikaži več Japajade! Kakšno opravičilo, deportirat nezahvalnega, lažnivega in zajedalskega muslića nazaj v ovćji hlev, od kod je pripuzala v civilizacijo! Takoj!
Takšno pisanje ni vredno človeka, ki je uspešno dokončal vrtec, ker kaj drugega ti ne moreš imeti kar se tiče izobrazbe. Podlost tvojega pisanja je za zapor ali vsaj astronomsko denarno kazen. Seveda pa nisi sam, takšnih je tukaj kar… ...prikaži večr nekaj. Se bo našel nekdo, ki te bo ovadil in portal bo moral izdati tvoje podatke. Škoda je edino ta, da ne bomo izvedeli kateri umazani osebek piše tako. Vem, da te ni sram, ker pač nisi človek, ampak mentalna zguba!
Odjebi na svojo metelkovo, škodljivi smrad woke lgbt levajzarski! Treba vas je preganjat kazensko in pozapret za desetletja za uničenje in ropanje države in delovnih poštenih ljudi! Da ne boš ti nafukal od novega vodstva, nvo lgbt parazit!
Drek umsko pohabljeni, braniš skorumpirane kriminalne 10% musliće PROTI zavednim Slovencem in poštenim delovnim ljudem in davkoplačevalcem, ki te skorumpirane zajedalske musliće financiramo! Zato smo vas volici odjebali za vedno, lažni socialisti pokvarjeni!
Saj te razumem, nisi sam kriv, da si umsko omejen. Mene ne brigajo vaše politične zadeve in zato ne branim nikogar. Gre se samo zato, da je treba pisati kulturno, ker s tem pokažeš svoj nivo znanja, miselnosti, odnosa do… ...prikaži več ljudi, ki imajo svoje mnenje. Ti žal nisi dorasel temu, me pa veseli, da sem te sprovociral. Napisal si pa same oslarije. Daj napiši še kaj, bral sicer ne bom, ampak vem, da si dragocen za svoje občinstvo. Pa ne pozabi si pritisniti plus, ki kot da kaj pomeni.
Kaviar komunisti, raje se ukvarjajte s svojimi ostarelimi pocestnicami, ki po kafičih ponujajo podkupnine v naturalijah drugim poslancem DZ. Stare viseče osivele babnce, s starim vonjem, nimajo stika z realnostjo!
Vidiš saj ti gre, malce si celo omilil neumno bevskanje v luno. Ti seveda ne boš nikoli osivel, ker takšni tipi kot si ti ne živijo dolgo, smrdijo pa že. Danes si mi polepšal dan, po drugi strani pa se… ...prikaži več tako človek zave, da je svet pokvarjen bolj kot si mislimo. Napiši še kaj, tvoj doprinos je cenjen med ljudmi tvojega kova.
Bla, Bla, Bla. Če ne bi imel vez sigurno ne bi bila zaposlena. Tako da nakladanje o referencah in bla, bla, bla je nesmiselno. Dobila si službo po vezah tako kot vsi ostali.
te osebni napadi se morajo nehat. tarce in tviter pizde bodo morale zacet odgovarjat na sodiscu. pa un fuzinski cefurski dripac, k je v koci zazgal cloveka, tudi. velja kevo in desno. ljudje so v 99% samostojne osebe s svojo špuro.
Tarče že kar nekaj časa ne gledam več, ker Erika si zamisli nek udarni scenarij in dela zgodbe na nepreverjenih dejstvih. Pri tem ji sploh ni pomembno, da kar veliko ljudi po krivem oserje pred javnosto z izkrivljenim prikazovanjem dejstev… ...prikaži več po njenem scenariju.
jan631, nisem vedel da je tudi Udbaški Janez na socialni podpori, saj se je sam hvalil, da ne plačuje RTV prispevka. Če gledamo po tej plati, je ogromno desničarjev na socialni podpori. Ne poskušaj kontrirati s takšnimi desničarskimi nebulozami, saj… ...prikaži več že zemljevid najpogostejših bolnišk po Sloveniji pove, da ste Udbaški volilci največji lenuhi in simulanti.
Udbaški desni volilci so v večini, kmeti, delavci, podjetniki, lastniki podjetij. Udbaški levi volilci so pa v 100% lena državna uprava, socialni podpiranci, cigani......itd. Kdo bi pa še podpiral lenobo? Samo tisti, ki je sam lenuh.
In največ kriminalnih podjetnikov podpira Udbaškega Janeza. On jim daje potuho. Vsi lopovi in prevaranti se zgrinjajo na desno in celo sedijo v državnem zboru in nam pišejo zakone, fuj. https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/boris-mijic-poslanci-ivan-vogrin-afera-podkupnine-sds-nateguni-prevaranti-1904393
Kak kreten moraš biti, da čitaš necenzurirano. Se ne čudim, da imaš tako oprane možgane. Začni razmišljat s svojo glavo in ne boš rabil takšnih smeti, kot je necenzurirano, mladina, večer, delo.
jan631, ne ga srat. A če tam razkrinkajo lopove je to kretensko. Kje ti živiš. Vse kar je navedeno v tem prispevku je resnica in ne laž, ki jo predstavlja Stevanovič in njegovi prevarantski podjetniki ter Udbaški Janez, ki jih… ...prikaži več jemlje pod okrilje. Lopovi, ki pristanejo na desni, Udbaškega Janeza nikoli niso motili, celo zagovarja jih že 35 let. In sedaj nam ti prevaranti pišejo zakone ter nam upravljajo z državo.
Tudi Nova24 ti lahko opere možgane. Zakaj na necenzuriranem nikoli ni bilo nobenega članka o svinjarijah Goloba? Dva novinarja iz necenzurirano sta delala za Goloba, to sta Vukovičeva in Modic. Žena tretjega novinarja Cirmana pa je dila direktorica vladnega urada.… ...prikaži več Tam so zaposleni samo ti trije novinarji, in če sedaj samo malo vklopiš možgane, ugotoviš, da so vsi odvisni od Goloba, in takšne lopove ti ponujaš kot neodvisne novinarje. Če, imaš možgane jih vklopi, in ne boš več pisal neumnosti.
jan631, a je bil na Nora24 kakšen članek, ki bi vsaj podvomil o kakšnem desničarskem poslu. V vseh teh letih ga nisem zasledil. Necenzurirano je raziskoval kar nekaj afer tudi z levega pola. Večina njihovih dognanj je resničnih in so… ...prikaži več preverjena. Medtem ko Nora24 samo nabija in dela afere iz lažnih stvari. Ena od teh je v zadnjem času bilo podkupovanje s strani Konde. Same laži zaradi katerih je človek tragično končal. Stevanovič je naenkrat za njih najbolj pošten človek. Katastrofa od medija.
Ta nesramna muslićka si lahko sama prisluži samo čiščenje sob v 2-zvezdičnem B&B, kot njena zarutana migrantska mati. Tebe muslićka, cipa od cigota graha, so edino našlii v celi Sloveniji, da ti podarijo pripravništvo in javni službo na naše davke.… ...prikaži več Japajade! Kakšno opravičilo, deportirat nezahvalnega, lažnivega in zajedalskega muslića nazaj v ovćji hlev, od kod je pripuzala v civilizacijo! Takoj!
Takšno pisanje ni vredno človeka, ki je uspešno dokončal vrtec, ker kaj drugega ti ne moreš imeti kar se tiče izobrazbe. Podlost tvojega pisanja je za zapor ali vsaj astronomsko denarno kazen. Seveda pa nisi sam, takšnih je tukaj kar… ...prikaži večr nekaj. Se bo našel nekdo, ki te bo ovadil in portal bo moral izdati tvoje podatke. Škoda je edino ta, da ne bomo izvedeli kateri umazani osebek piše tako. Vem, da te ni sram, ker pač nisi človek, ampak mentalna zguba!
Odjebi na svojo metelkovo, škodljivi smrad woke lgbt levajzarski! Treba vas je preganjat kazensko in pozapret za desetletja za uničenje in ropanje države in delovnih poštenih ljudi! Da ne boš ti nafukal od novega vodstva, nvo lgbt parazit!
Drek umsko pohabljeni, braniš skorumpirane kriminalne 10% musliće PROTI zavednim Slovencem in poštenim delovnim ljudem in davkoplačevalcem, ki te skorumpirane zajedalske musliće financiramo! Zato smo vas volici odjebali za vedno, lažni socialisti pokvarjeni!
Saj te razumem, nisi sam kriv, da si umsko omejen. Mene ne brigajo vaše politične zadeve in zato ne branim nikogar. Gre se samo zato, da je treba pisati kulturno, ker s tem pokažeš svoj nivo znanja, miselnosti, odnosa do… ...prikaži več ljudi, ki imajo svoje mnenje. Ti žal nisi dorasel temu, me pa veseli, da sem te sprovociral. Napisal si pa same oslarije. Daj napiši še kaj, bral sicer ne bom, ampak vem, da si dragocen za svoje občinstvo. Pa ne pozabi si pritisniti plus, ki kot da kaj pomeni.
Kaviar komunisti, raje se ukvarjajte s svojimi ostarelimi pocestnicami, ki po kafičih ponujajo podkupnine v naturalijah drugim poslancem DZ. Stare viseče osivele babnce, s starim vonjem, nimajo stika z realnostjo!
Vidiš saj ti gre, malce si celo omilil neumno bevskanje v luno. Ti seveda ne boš nikoli osivel, ker takšni tipi kot si ti ne živijo dolgo, smrdijo pa že. Danes si mi polepšal dan, po drugi strani pa se… ...prikaži več tako človek zave, da je svet pokvarjen bolj kot si mislimo. Napiši še kaj, tvoj doprinos je cenjen med ljudmi tvojega kova.
In kaj vas moti če je pobrita? lahko je samo ogulen od uporabe, tudi na AC trava ne raste.
pob rita
Seveda si si sama prislužila zaposlitev.. še tisti, ki ti ne vrjamemo ti vrjamemo
No, po tej logiki nihče ne bi smel nikoli zaposliti nobenega, ki ga pozna.
Saj zdaleč ni bila edina. Nismo imeli zasonj toliko ministerstev
Iz vporednega položaja jih je dala v pravokotni?
Bla, Bla, Bla. Če ne bi imel vez sigurno ne bi bila zaposlena. Tako da nakladanje o referencah in bla, bla, bla je nesmiselno. Dobila si službo po vezah tako kot vsi ostali.
te osebni napadi se morajo nehat. tarce in tviter pizde bodo morale zacet odgovarjat na sodiscu. pa un fuzinski cefurski dripac, k je v koci zazgal cloveka, tudi. velja kevo in desno. ljudje so v 99% samostojne osebe s svojo špuro.
To pa je GROZNO
Tarče že kar nekaj časa ne gledam več, ker Erika si zamisli nek udarni scenarij in dela zgodbe na nepreverjenih dejstvih. Pri tem ji sploh ni pomembno, da kar veliko ljudi po krivem oserje pred javnosto z izkrivljenim prikazovanjem dejstev… ...prikaži več po njenem scenariju.
Kdo te sili, da jo gledaš? Glavno, da RTV-ju vsak mesec nakažeš denar.
jan631, ga ne nakažem za razliko od tebe.
Jernej65. ker ti ga plačuje se bolj butasta mamica!
Saj res Jernej65, kolikor vem, tisti na socialni podpori ne plačujejo RTV prispevka.
jan631, nisem vedel da je tudi Udbaški Janez na socialni podpori, saj se je sam hvalil, da ne plačuje RTV prispevka. Če gledamo po tej plati, je ogromno desničarjev na socialni podpori. Ne poskušaj kontrirati s takšnimi desničarskimi nebulozami, saj… ...prikaži več že zemljevid najpogostejših bolnišk po Sloveniji pove, da ste Udbaški volilci največji lenuhi in simulanti.
Udbaški desni volilci so v večini, kmeti, delavci, podjetniki, lastniki podjetij. Udbaški levi volilci so pa v 100% lena državna uprava, socialni podpiranci, cigani......itd. Kdo bi pa še podpiral lenobo? Samo tisti, ki je sam lenuh.
Desni nikoli niso bili v večini, razen s prevaro, kot tokrat. Največ lenuhov podpira Udbaškega Janeza, se da dokazati.
In največ kriminalnih podjetnikov podpira Udbaškega Janeza. On jim daje potuho. Vsi lopovi in prevaranti se zgrinjajo na desno in celo sedijo v državnem zboru in nam pišejo zakone, fuj. https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/boris-mijic-poslanci-ivan-vogrin-afera-podkupnine-sds-nateguni-prevaranti-1904393
Kak kreten moraš biti, da čitaš necenzurirano. Se ne čudim, da imaš tako oprane možgane. Začni razmišljat s svojo glavo in ne boš rabil takšnih smeti, kot je necenzurirano, mladina, večer, delo.
jan631, ne ga srat. A če tam razkrinkajo lopove je to kretensko. Kje ti živiš. Vse kar je navedeno v tem prispevku je resnica in ne laž, ki jo predstavlja Stevanovič in njegovi prevarantski podjetniki ter Udbaški Janez, ki jih… ...prikaži več jemlje pod okrilje. Lopovi, ki pristanejo na desni, Udbaškega Janeza nikoli niso motili, celo zagovarja jih že 35 let. In sedaj nam ti prevaranti pišejo zakone ter nam upravljajo z državo.
Seveda bi po tvoje moral brati in gledati Noro24, ki je desno, lažnivo, nabijaško trobilo.
Tudi Nova24 ti lahko opere možgane. Zakaj na necenzuriranem nikoli ni bilo nobenega članka o svinjarijah Goloba? Dva novinarja iz necenzurirano sta delala za Goloba, to sta Vukovičeva in Modic. Žena tretjega novinarja Cirmana pa je dila direktorica vladnega urada.… ...prikaži več Tam so zaposleni samo ti trije novinarji, in če sedaj samo malo vklopiš možgane, ugotoviš, da so vsi odvisni od Goloba, in takšne lopove ti ponujaš kot neodvisne novinarje. Če, imaš možgane jih vklopi, in ne boš več pisal neumnosti.
jan631, a je bil na Nora24 kakšen članek, ki bi vsaj podvomil o kakšnem desničarskem poslu. V vseh teh letih ga nisem zasledil. Necenzurirano je raziskoval kar nekaj afer tudi z levega pola. Večina njihovih dognanj je resničnih in so… ...prikaži več preverjena. Medtem ko Nora24 samo nabija in dela afere iz lažnih stvari. Ena od teh je v zadnjem času bilo podkupovanje s strani Konde. Same laži zaradi katerih je človek tragično končal. Stevanovič je naenkrat za njih najbolj pošten človek. Katastrofa od medija.