Zdravje
13209 ogledov

Zdravnica opozarja: Ljudi reanimirajo, ker si ne upajo na urgenco

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mercedesb 16:16 15.april 2020.

    Gantar,spizdi v penzjon,psa ti ne dam v obravnavo, Gargamela plesastega pa le poglej in ga cepi proti steklini! Golazen pikvarjena ste!

    • Avatar right
      right 16:24 15.april 2020.

      drekač a nisi v karanteni? če še nisi, potem spizdi ti čim prej ker zasmrajaš državo

    • mercedesb 16:29 15.april 2020.

      Hoho,Janseva ovca se oglasa,meeee

    • mulc1 16:29 15.april 2020.

      mercedes a veš kdo vozi ta jajca? Ćarapanarji in ćapci. Pa ti, itak eden od spodnjih po pisanju sodeč.

    • Avatar right
      right 16:31 15.april 2020.

      budalo, jaz sem tolk janšev, kot tvoj, kmet zarukan

    • mercedesb 16:31 15.april 2020.

      V varstveno delovni centet sodis!

    • mercedesb 16:32 15.april 2020.

      Right,bolj ti pase left!

    • mercedesb 16:35 15.april 2020.

      Mulc, nedonosencek ti bolje pristoji!

    • Preprostež 18:07 15.april 2020.

      No, to se zgodi ko zaprete šolo...

  • Avatar praufo
    praufo 19:40 15.april 2020.

    pa sej to sem že napisal, ne smeš zbolet, ne smeš crknit, pogrebniki so brez dela, ker čedalje man folka umira, ne smeš nič, ... če zboliš, lahko zboliš samo za kurčev virus al kaj je za ena bolezen wtf, ...prikaži več in škripneš lahko samo zaradi tega , vse ostalo je nedovoljeno, res pa je , da po domovih ne moreje zjagat matilde, ker še vedno hod okoli, ... ampak, to se itak vse piše pod korona ... evo kle smo ... jebite se fašistična oblast

  • suzzey 14:56 16.april 2020.

    Glede te "ljudske" zdravnice: februarja se virusa še ni bala, marca je že šla v trgovino v kapi za tuširanje, z delavskimi zaščitnimi očali, N95 masko in v rokavicah. Kot S.P. in trenutno brez dela svojim kolegom v prvih bojnih ...prikaži več vrstah ni prostovoljno priskočila na pomoč, je pa dobrodušno znižala ceno 30 minutnega posveta glede aken in prehrane z 100 na 80 EUR. Sama dobrota jo je. Ja, botoks pač ni poceni.

    • AlenkaK 21:07 25.september 2022.

      Ka res je 2020 je v skafandru hodila v trgovino, paničarila in strašila ljudi, da ostanejo doma, ker bodo odgovorni za smrti babic, pozivala svoje sledilce, da so ji fotke z maskami pošiljali in jih objavljala na svoj zid (kasneje ...prikaži veče zbrisala), poleti se je zgražala nad “polnimi” plažami in kaj se ljudje grejo da hodijo na dopuste 🤣 potem je pa kar naenkrat “ljudska” zdravnica in da je ona vedela, da tudi druge bolezni obstajajo (ja 1 leto prepozno!) resnici je pa samo ornk bipolarna v glavo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:31 15.april 2020.

    Pa kaj bo Gantar rešu,ko bo ugotovu,da je nesposoben karkol nardit in rešit bo spet odstopu.Zdej pa narodu curo gon,da je zdravstvo zadnjih 10 let v razsulu,je tut on dodal svoj piskerček,bednik DESuSov.Edin,kar še lahko dela je to,da ga plešastemu ...prikaži več dr.prištinskih veščin šprudla pod ponkom!

  • Avatar Markiolenna
    Markiolenna 00:52 16.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • micktore 21:57 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Francisscos 18:31 15.april 2020.

    In zato ni kriv Šarec ali pa neki drug Bedanec, temveč Gargamel in njrgovi sluge.

  • Francisscos 18:29 15.april 2020.

    Lažnivci, ljudje se ravnajo po navodilih. Sam sem zboleval in dobil strogo navodilo, naj bom doma. Imel sem težke simptome in če ne bi imel antibiotikov, ki sem si jih kupil na dopustu v Črni gori, bi bil na intenzivni. ...prikaži več Takih antibiotikov (azitromicin-sumamed) mi naše zdravstvo ni dalo. Nisem zdravnik, da bi presojal potek bolezni in kdaj je treba iti v bolnišnico. Zato plačujem druge, tudi preko dodatnega zavarovanja. Bedniki.

    • Avatar praufo
      praufo 19:44 15.april 2020.

      človek, delat bi moral na imunskem sistemu, več zelenjave, potem pa za hudo dezinfekcijo česen ali čemaž, sicer pa sonce za d vitamin ... razumem , da človk zboli, ampak proti virusom je samo obramba, ne pa tableti, ki uničujejo ...prikaži več imunski sistem, ki ga izvajajo bakterije v črevesju ... no tega ti noben dohtar ne bo povedal

    • Francisscos 22:59 15.april 2020.

      Zopet eden, ki ni zbolel, pa pametuje. Tukaj razne domače arcnije ne pomagajo nič. Imunski sistem je načet, če imaš kakšen del sistema slabše delujoč, jaz imam prav pljuča, zaradi TBC v mladosti. In če si rizičen, bi moral imeti ...prikaži več že od začetka posebno obravnavo. In prvo dobiš virus na grlo in na sinuse, ne pa na čerevesje. Mislim, da na prehrano dovolj pazim in tablet nikoli ne jemljem, če ni res hudo. To zalogo sem imel deset let. Tiste umrle naj si pa zdravstvo in minister pripišeta kar nase.

    • Avatar praufo
      praufo 14:11 16.april 2020.

      ja dobr, te razumem, čeprav prvič pišeš o antibiotikih, potem pa ne jemljše tablet ... ne vem zdej v kakšni obliki delajo antibiotike crnogorci, najbrž kej posebnega ... naše zdravstvo tava v temi in nekaj pametuje, ker nimajo pojma, ker ...prikaži več se v znanje in znanost 30 let ni skoraj nič vlagalo, zato samo bluzijo

    • Avatar praufo
      praufo 14:14 16.april 2020.

      ... prepričan sem, da obstajajo naravne metode za zdravje, po drugi strani se pa prepusti stvarniku, pa kar bo, pač bo ... sliši se enostatvno in za marsikoga žaljivo, ampak nihče nima večnega življenja, to je aksiom ... lažje se ...prikaži veče živi z vero, nisem verski fanatik , ampak ebnkrat smo prišli na ta svet in enkrat bomo odšli, kdaj pa bo to, pa ni v naših rokah, razen če gre za suicid, kar se pa drago plača

    • Avatar praufo
      praufo 14:20 16.april 2020.

      pa še tole ... mi smo samo 10%, nas je samo 10%, torej naših celic teleas, 10 krat več je bakterij, so pa dobre in slabe, ampak največ jih je v črevesju, skozi katerega se prebavlja in presnavlja hrana ... ...prikaži več virus seveda nima veze s črevesjem, je pa res da so pluča, črevesje in koža tisti organi, kjer se marsikaj strupenega izloča, telo se ves čas bori s strupi, virusi, ki so prisotni vsak dan, kjerkoli in ta slavni virus še zdaleč ni edini problem našega sistema, kot sicer nekateri to tolmačijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.