Zdravje
10316 ogledov

Zdravniki razkrili podrobnosti primera smrti zaradi smrtonosne bakterije

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 15:10 18.december 2023.

    Če imaš smolo, te nihče ne reši. Tega se je dobro zavedati vsak dan posebej. Še zdaleč ni vsako stanje ozdravljivo, tudi če si še relativno mlad.

  • Kmodri 14:55 18.december 2023.

    Če jo prepozno začnemo zdraviti je prepozno! Vsaka minuta šteje za postavitev diagnoze!

  • Ender3 14:19 18.december 2023.

    Spet inscenirana panika za javnost..No pa, kot poroča Nora24tv 9 januarja 24 sledi še stavka zdravnikov om zobozdravnikov..Učitno imajo samo še željo rušit in diskreditirat vlado javnost pa imeti za talce. Dovolj je njihovega izsiljevanja oni so tisti, ki rušijo zdravstvo..

    • ferdopis59 14:34 18.december 2023.

      Ender3, malo živci popuščajo. Še stavki ti negredo kot prej. Se nekaj zatika. Obsojaš vse, ki niso na tviji strani. Enaki so desni in levi "ekstremisti". Te osebe bi naredile veliko negativnega do osebe, ki je kontra njemu, če bi ...prikaži več bil b njegovi bližini bi lahko bila tudi kakšna žrtev.

    • Ender3 19:23 18.december 2023.

      Bolj kot, pferdo🦄si perdopis. V čem vidiš mojo živčnost, saj me ne plačuje politika temveč SPIZ. Ne podpiram politike, ki mi je tuja in ne stroko, ki sem ji nekoč služil. Sploh pa ne rabim trola, ki bi mi to očital..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.