Zdravje /zdravje/aktualno
31051 ogledov

Po novem: Zdravnik vas bo lahko tudi odklonil

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 10:31 08.december 2019.

    Človeka lahko naučiš vsega samo ne čuta do trpečih ljudi. Žal imamo tudi med medicinskimi ljudmi robote!

  • Avatar MS
    MS 10:36 08.december 2019.

    Pacijenti bi se v relaciji pacijent-zdravnik morali zavedati kdo je naročnik in plačnik storitve - in kdo je izvajalec le-te! Le na ta način bodo osveščeni pacienti lahko iz trona vrgli tiste ki si domišljajo da so polbogovi! Velika večina ...prikaži več zdravnikov se ne obnaša tako, a tiste ki lebdijo v oblakih je treba spustiti na tla!

  • Avatar Leon
    Leon 07:56 08.december 2019.

    Ne pozabite primera iz Izole ? Zdravnik bo tožnik in sodnik v eni osebi saj bo sam določil kdo je nespoštljiv ? Že sedaj se neki zdravniki obnašajo kot polbogovi ,sedaj bodo lahko stopili stopnjo višje .

  • borut08 12:05 08.december 2019.

    Mafija v belem tudi ne locuje stroke od politike in se zdravstvo zlorablja za mascevanje in unicevanje tistih,ki nevpodpiramo mafijske drzave in politike.Meni so vec kot 4 leta onemogocali na listo za transplantacijo ledvice na relaciji SB.Celje in UKC.Lj. in ...prikaži več sele po pritozbi zast.pac.pravic.in ovadbi so me uvrstili ampak nic se ni zgodilo ker so vsi del mafijske drzave in zgodba ni dobila epilog.Dopis sem objavil na facebook(Zabret Borut).Ce ima kdo predlog na koga naj se se obrnem mi svetuj.

  • sam50 08:17 08.december 2019.

    S sprejetjem tega zakona se bodo komaj pričele tragedije,saj tisti,kateri so že sedaj agresivni in nasilni,bodo ob zavrnitvi pri zdravniku izlili vsa svoj bes in če bo ostalo le pri modricah in redkih zobeh,bo to že velik uspeh.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:44 08.december 2019.

    O odnosu medicinskega osebja v UKC LJ po operaciji glave bi vsekakor lahko napisal grozljivko v stilu Agathe Christie!!!

  • erika42 23:01 08.december 2019.

    To ze delajo nekaj let, poznam ljudi z imeni in priimki

  • erika42 23:13 08.december 2019.

    Res so bogovi v belem, moram pa dodat da ne vsi. Sorodnik, ki je imel raka, prisel iz zdravljenja, osebni zdravnik, niti kuverte ni odprl v katerem stadiju je pacientova bolezen z vprasanjem Ali je tako dalec bolezen? Pa se ...prikaži veče bi lahko nastevali ....

  • Kmodri 07:45 09.december 2019.

    Bog ne daj, da kaj pripomniš. Njihov ego je večinoma tako na pumpan, da zgolj oni znajo brat, ostali mmoramo biti zgolj njihovi verniki.

  • Kmodri 08:32 09.december 2019.

    Večina jih ne dela na etični pogon, pač pa na visok oktanski denarni pogon.

  • komen 09:36 09.december 2019.

    Pred leti so bili zdravniki, učitelji in policisti spoštovani poklici, danes se mi zdi, da so še manj spoštovani kot politiki. Znajo samo še stavkat za višjo plačo in manj delat.

  • Kmodri 17:00 09.december 2019.

    Bogovi v belem se bodo povzpeli na Olimp. Dragi bogovi, res ste dragi. Pozabili ste, da je informacijska doba in se pacienti veliko bolj ozaveščeni in informirani. Če vam kaj ni všeč, pojdite delat v Angolo.

  • Kmodri 17:02 09.december 2019.

    V Iatrosu so medecinske sestre na nivoju SS hauptmana. Zdravniki pa krirurgi, kvečjemu mesarji, zlasti tista Nov...

  • Skipi 16:53 08.december 2019.

    Zdravnik bo pacienta lahko tudi odklonil: Ja to bo zanimivo v kolikor se ne boš v vsem strinjal z njim te go nagnal. Kolikokrat se pa zravniki zmotimo pa lahko vidimo vsak dan ko 2 do 3-je pacienti umrejo zaradi njihovih napak.

  • erika42 23:00 08.december 2019.

    Zdravnik zavrnil pacienta, poznam kar nekaj primerov z imeni in priimki, ker so prosili za dodatne preiskave..Zdravniki tocno vedo, da je tezko dobit novega zdravnika, zato si to dovoljujejo.Potem bi se Ministrstvo za zdravstvo in tudi zdravnike pozvala, naj mi ...prikaži več dovolijo, da placujem prispevke od plac in dodatnega zavarovanja kamor sama zelim, oz nikamor ne placujem in sem samoplacnik, pa se ne gremo vec solidarnosti, ampak se bodo morali potruditi tudi oni, da nas dobijo, tako kot se mora obrtni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.