Vse drugo pisarite le tisto kar je bistveno ne. Zakaj se namreč ni pravočasno pripravil koncesijski akt. Komu je, oz. diši železničarski zdravstveni dom, oz njegova lokacija. Jankoviču, ali kakšnemu Bitencu. To napišite.
A, to opankar ? verjamem, upam, da nova vlada to čimprej uredi, vprašam se, zakaj ni "vrhunski" menedžer to že uredil, mogoče zato, ker je barko vozil mimo varnega pristana , ali pa ni smel zaradi Balkanske mafije.
važno da se nova vlada raje prednostno ukvarja z zastavami in dovoljeni za izraelska letala, kot pa z realno pomembnimi zadevami! No ja sej bo vs mandat tko potekal...isto kot ze 3x do sedaj!
Vse drugo pisarite le tisto kar je bistveno ne. Zakaj se namreč ni pravočasno pripravil koncesijski akt. Komu je, oz. diši železničarski zdravstveni dom, oz njegova lokacija. Jankoviču, ali kakšnemu Bitencu. To napišite.
To bi radi podrli in zgradili še en hotel ker je lokacija krasna,pa da vsak vlagatelj dobi en apartma,in ga oddaja vekomaj
A, to opankar ? verjamem, upam, da nova vlada to čimprej uredi, vprašam se, zakaj ni "vrhunski" menedžer to že uredil, mogoče zato, ker je barko vozil mimo varnega pristana , ali pa ni smel zaradi Balkanske mafije.
Vrhunski menedžer je to blokiral, ker mu je mentor tako ukazal.
JJ bo to zrihtal takoj, ko mu bodo Izraelci to dovolili. Najprej pa zastave, veleposlaništvo, letalske linije,... Pacijente pa ko .....
Bitenc se zeli selit na drugo stran zeleznice! Nic novega!
Idiotski birokrati in država.
od tega ima največje koristi pogrebni zavod,, in ta zdravstveni dom je v najlepšem mestu na svetu
Ah Sveti Janez, reši nas!
važno da se nova vlada raje prednostno ukvarja z zastavami in dovoljeni za izraelska letala, kot pa z realno pomembnimi zadevami! No ja sej bo vs mandat tko potekal...isto kot ze 3x do sedaj!
Bumbar, kaj pa ti narediš v pol dneva, še userješ se ne, ker si v riti in glavi zaprt.
Pošlji železničar 10 na 1919