Slovenija
14001 ogledov

Novi ukrepi: "Že ta teden se največje dovoljeno število ljudi lahko zniža na deset"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 19:48 07.julij 2020.

    to je novodobni fasizem...edina epidemija kaj jo imamo na svetu...je skorumpirana politika... po eni strani givorijo ksk je v interesu zdravje vseh nas...v drugem stsvku oa nam ze grozijo...z raznoraznimi prijemi...in gorje tistemu ki ne bo sodeloval...edini odgovor praviln na ...prikaži več take besede je nepokorscina ljudi

    • Covid_1984 20:50 07.julij 2020.

      se strinjam, edino nepokorščina bi belo golazen spravila nazaj v kleti, kjer naj si fafajo med sabo in se pikajo s svojimi iglicami. ampak imam malo upanja.

    • Covid_1984 20:55 07.julij 2020.

      zakaj tako mislim? preprosto. mali podjetniki, gostinci, hotelirji, frizerji, itd itd itd se ne zavedajo, da propadejo ali zaradi nove NEnormalnosti, ki človeku vzame željo iti ven iz hiše ali pa zaradi kazni bele sodrge. v vsakem primeru so na ...prikaži več kantu, tako da ne razumem, zakaj se ne uprejo. enako na primer vozniki avtobusov, ki so jokcali, kako težko je z nagobčniki, hkrati pa jih še kar pohlevno nosijo in celo opozarjajo potnike, da jih je potrebno nositi.

    • SonnyBlack 20:58 07.julij 2020.

      zato ker se pustijo manipulirat...bojo jokali se bolj,ko bodo uvidli...

    • asmas1965 21:26 07.julij 2020.

      covid 84 lahko ti rečem samo IDIOT sem iz cerknice in iz prve roke vem kaj se je zgodilo in kaj se dogaja.Žalostno je ,da je oče enega okuženih ZELO bolan in bo verjetno umrl ZARADI SVOJEGA SINA.upam da se te oče sramuje

    • Covid_1984 21:37 07.julij 2020.

      tudi ti očitno pušiš gatesu. nič ne veš, verjamem pa da je oče zelo bolan, ampak ima kaj drugega kot korono chan ;) in bo zaradi tega tudi umrl. verjetno je star 100 let in na dan požre 34 tablet. ...prikaži več ne najedaj. sicer pa se lepo cepi in se zakleni v klet, kjer boš varen ;)

    • asmas1965 21:48 07.julij 2020.

      nima 100 let in ne žre 34 tablet.so mu pa zamenjali vitalen organ ,saj ni važno.boli me k...c za vse okužene mulce vključno s teboj,če vsi takoj gagnete samo zaradi kretenov tvojega kova sem bil dva meseca brez posla.mi boš ...prikaži več povrnil stroške butl blesav

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.