Slovenija
41923 ogledov

Zelo slabe novice: Toliko hudo je bilo doslej le enkrat!

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:54 27.oktober 2021.

    Butalci zarukani....Število okuženih se "določa" s številom testiranih....Testirajte 100 000 oseb, pa boste imeli 30 000 okuženih in vas bo verjetno kap v prazno glavo...

  • Tana 08:10 27.oktober 2021.

    "Toliko hudo"...pa kakšna je to slovenščina??? Novinarji, a se res morate vsakodnevno blamirati?

  • rd2dmk2 09:43 27.oktober 2021.

    mene zanima tole, ker je pol slovenije na zanzibaru, od kje se sedaj najde toliko ljudi za testirat ? kot drugo.. ali se testi preverijo, gled na to da je že čas gripe . in kot tretje, zasledil sem podatek ...prikaži večk da občini jezersko in bohinj sta med najbolj precepljenimi, včeraj pa objava da sta med violičnimi ! kako pa to gre ? in zakaj se redno ne objavlja podatek koliko od pozitvnih dejansko zboli ? saj imamo super comp v MB , pa naj kaj računa, da ne bodo na IJS samo šlogal.

    • wopek007 09:56 27.oktober 2021.

      Test PCR praviloma opravljajo tisti, ki imajo tipične simptome (plus nekateri, ki so pozitivni na hitrih testih), in recimo 38% je pozitivnih na Covid-19, ostalih 62% procentov ima druge bolezni (tudi gripo).

  • miho 08:57 27.oktober 2021.

    Kmalu bodo vsi necepljeni preboleli koronavirus in potem bo mir. Epidemije koronavirusa bo konec.

    • miha91 10:13 27.oktober 2021.

      Epidemije je bilo konec že leta 2020 v večini držav, ker so videli, da ni tako resno. Vse dogajanje v Sloveniji je nateg. Redke so države, kjer sploh še nosijo maske.

    • groffriedrich 12:19 27.oktober 2021.

      Pri nas bo epidemije konec takrat,ko ta vlada odide!Drugače se epidemija ne bo končala.

  • Luksi 09:30 27.oktober 2021.

    Vlada pa še kar nič... Če se prav spomnim je nekoč fašist to očital serpentinšku, bsi so isti...

  • PaPajapopi 08:53 27.oktober 2021.

    DOLGČAS... Dajte že enkrat nehat z tem covid sranjem ! ! !

  • QSprm 11:11 27.oktober 2021.

    Te epidemije na more bit konec. Kako le lahko koncas nekaj kar se ni niti zacelo. Vse dokler si bo falanga korona fundamentalistov veselo basala zepe s preprodajo nicvredne krame, od mask to testov in cepiv, bo sla kravana norcev naprej.

  • anica00 18:55 27.oktober 2021.

    Je to možno? Mi pa upali, da konec

  • wopek007 08:00 27.oktober 2021.

    Seveda to, ni res - če bi testirali 100.000 ljudi, bi bil delež pozitivnih morda okoli 2%, pri 6000 pa je že okoli 38%. Če bi zmanjšali na 1000, se pač mnoge okužbe ne bi ugotovile, in bi se virus še bolj širil.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:51 27.oktober 2021.

      Napisal sem simbolične številke, da narod razume bistvo problema in mahinacij, ki si jih vladni podrepniki gredo..

    • wopek007 09:39 27.oktober 2021.

      Pišeš neumnosti, kakšne mahinacije - okužbe preverja zdravstveni sistem, ne ministri ali vlada - zgolj posredujejo podatke, ki prihajajo iz zdravstvenega sistema.

    • miha91 10:15 27.oktober 2021.

      Wopek007, očitno si ti dežurni pravljičar.

    • groffriedrich 12:16 27.oktober 2021.

      Korona obstaja,za slabo stanje je pa na prvem mestu kriva vlada,posledično pa tudi mi,državljani.Treba je iti na predčasne volitve,da ne bo standardnih očitkov glede meta "PUŠKE V KORUZO!"Gremo na volitve,pa bomo videli,koliko nas podpira to vlado.Staviti si upam,da manj,kot 25%.Tudi ...prikaži več vlada to ve in zato se predčasnih volitev izogiba,to so dejstva in konec.Tako je in nič drugače,bojijo se za svoje stolčke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.