Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
35 ogledov

Ženske, prej umrite, pa bo stvar rešena!

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alena 08:57 25.september 2012.

    se strinjam, otroci naj bodo olajšava za moškega ali za žensko, stvar dogovora...sem pa zagovornik tako osovražene ideje, naj se dodatno obdavči samske oz. pare brez otrok, ne glede za razlog, zakaj nimajo otrok

  • korisnik_5299 01:03 25.september 2012.

    Čas Cankarjanskih mater je minil. Danes so ženske enakopravne, če niso, pa za to ni kriva država. Nobenega razloga ni, da bi ženske odhajale v pokoj prej kot moški le zato, ker so ženske. Razlog za to naj bi bila ...prikaži več povečana skrb za družino, vendar moški prav tako skrbimo zanjo. Sam sem zaradi ženine bolezni praktično bil "samohranilec", ker pa sem moški, mi nihče ni priznal te "povečane skrbi"! Namesto predčasne upokojitve naj ženske (ali moški) raje podaljšajo porodniški dopust, ki je bolj potreben v prvih letih otrokovega življenja.

  • deželan 21:24 25.september 2012.

    Ženske, prej umrite, pa bo stvar rešena!To je absurden odgovor, ki dandanes kar dežujejo. Podobno je z medgeneracijsko solidarnostjo, ki mladim pušča obveznosti denacionalizacije, kredit države zaradi požrešnega JS , izplačevanje izmišljenih pokojninskih bonitet, nezaposlenost itd. Sramota ...prikaži več na kakšne premetene načine si nekateri izborijo "pravice" bolje rečeno kako poceni izsilijo denar in bonitete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.