Vizita za živali
8232 ogledov

To so znaki, ki kažejo, da vaš pes ni dovolj socializiran

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:14 23.maj 2024.

    Pes je ogledalo lastnika,če je pes zoprn in tečen,takšen je tudi lastnik

  • sandi76 09:04 24.maj 2024.

    Naslov je napačen, moral bi se glasiti: "To so znaki, da lastnik ni usposobljen za psa !"

  • rd2dmk2 07:12 23.maj 2024.

    tole si zapomnite- pes nima rab tistega, ki mu daje hrano, ampak tistega, ki se z njim na prijeten način ukvarja. torej če mislite da ste pasji gospodar ,če mu daste 3x na dan royal canin ste debil. če se ...prikaži več boste pa z njim 2 uri igral na sprehodu- in tu je povdarek igrali- ne p ga imeli zategnjenega na povodcu, z poleg ukazom vsakih 4 sekund, bo pa ta pes prijazen, normalen in pa ubogal vas bo bo. seveda, čeniste kreten in debil, potem bo pa vas pes tudi to, samo na kubik kvadrat.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:02 23.maj 2024.

    Socializacija psa po drugi strani pomeni ubijanje njegovega karakterja in to ni humano...Zato pa moj kuža včasih, ko me ni doma namesto mene piše po različnih forumih in vas zmerja za kretene...Pač ni "socializiran"...Je pa iskren in ima večinoma prav ...He, he...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.