Pod streho

Zgradili bodo sosesko z 200 javnimi najemnimi stanovanji

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bandit 10:28 07.junij 2026.

    Če želite ustaviti beg iz mesta morate mladim zagotoviti službe. Sicer pa v tem čebelnjaku ne bi želel živeti. Nihče nikogar ne spoštuje, ne pozna ITD.

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:46 07.junij 2026.

    Kdo bo najemal stanovanja,če še za preživet nimajo

  • Plavi-mil 12:06 07.junij 2026.

    A, za zarutane in novodošle socialne cuzialiste, Slovenci jih itak ne dobijo, tako, da če jih gradijo ali pa ne.

  • argentinac 10:13 07.junij 2026.

    od teh 200 jih bodo 180 dobili migrantusi,, in ne Velenjčani Ali se vam zdi to prav

    • Janez_533 10:43 07.junij 2026.

      Zarukanec, pa pojdi v Argentino! Raje se nauči slovensko pisati.

    • borut890 11:06 07.junij 2026.

      Res je. Sam ćefurjad dobiva ta stanovanja. To bi mogli vse ven tirat in si zgled jemati po avstrijcih.

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 11:26 07.junij 2026.

      Delovne migrante ven terat je najlažje, samo a boste potem, ki jih terate ven opravljali ta dela, ki jih oni in jih danes noben ali pa zelo malo Slovencev povoha!?

    • borut890 13:53 07.junij 2026.

      Zaradi te poceni delovne sile imamo majhne plače ... zato, ker se bo vedno nekdo našel, da bo delal za tak majhen denar ... danes je to slovenec, jutri bo ćefur, pojutrišnjem indijec, nepalc itd ... Ko pa bodo delodajalci ...prikaži več ugotovili, da nujno rabijo delavca, ki pa ga za tak denar ne dobijo, kot ponujajo, bodo pa prisiljeni dvigniti plačo ...

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 17:28 07.junij 2026.

      Ja zdaj zdaj bo Mahnič začel migrante pokati na avtobuse, kar je obljubljal v predvolilni kampanji! Ker pa ne bo več "delavcev za pumpanje dreka" in nasploh vseh velecenjenih težaških del, bo Janševa vlada prisiljena sprejeti zakon, da se morajo ...prikaži več vse plače v državi zvišati za najmanj 25%, da prilezemo vsaj do evropskega povprečja in posledično se bodo še naši gastarbajterji množično vračali. Nato bomo srečno živeli do konca svojih dni... Samo vmes se nihče ne bo smel zbuditi iz sladkih sanj!

    • Plavi-mil 21:39 07.junij 2026.

      Ej starmačkon, migranti itak ne delajo, samo stanejo na na leto 100 miljonov.

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 21:46 07.junij 2026.

      Pišem o delovnih migrantih kar je razvidno iz prvega repliciranja! Al moram to vsakič napisat - poudarit, da bodo nekateri kapirali?

  • Avatar Old Boss
    StarMačk 11:23 07.junij 2026.

    A bodo hitro cesto Slovenj Gradec - Šentrupert odprli pred izgradnjo te nove soseske ali "5 let kasneje", glede na to, da se danes prav na tem delu dogaja ozko grlo na glavni cestni povezavi Slovenj Gradec - Mislinja - Velenje!?

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 11:37 07.junij 2026.

    Film Idiocracy: negativna selekcija. Za kakšne mlade že? Tiste najstnike z bradami do tal ipd...?

  • Naklonsky 19:58 07.junij 2026.

    Končno se bodo Novomeščani znebili zaščitene rase… in v Velenju je nekakšen bronast kip, ki se ga splača “pogledat”.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.