Če želite ustaviti beg iz mesta morate mladim zagotoviti službe. Sicer pa v tem čebelnjaku ne bi želel živeti. Nihče nikogar ne spoštuje, ne pozna ITD.
Delovne migrante ven terat je najlažje, samo a boste potem, ki jih terate ven opravljali ta dela, ki jih oni in jih danes noben ali pa zelo malo Slovencev povoha!?
Zaradi te poceni delovne sile imamo majhne plače ... zato, ker se bo vedno nekdo našel, da bo delal za tak majhen denar ... danes je to slovenec, jutri bo ćefur, pojutrišnjem indijec, nepalc itd ... Ko pa bodo delodajalci… ...prikaži več ugotovili, da nujno rabijo delavca, ki pa ga za tak denar ne dobijo, kot ponujajo, bodo pa prisiljeni dvigniti plačo ...
Ja zdaj zdaj bo Mahnič začel migrante pokati na avtobuse, kar je obljubljal v predvolilni kampanji! Ker pa ne bo več "delavcev za pumpanje dreka" in nasploh vseh velecenjenih težaških del, bo Janševa vlada prisiljena sprejeti zakon, da se morajo… ...prikaži več vse plače v državi zvišati za najmanj 25%, da prilezemo vsaj do evropskega povprečja in posledično se bodo še naši gastarbajterji množično vračali. Nato bomo srečno živeli do konca svojih dni... Samo vmes se nihče ne bo smel zbuditi iz sladkih sanj!
A bodo hitro cesto Slovenj Gradec - Šentrupert odprli pred izgradnjo te nove soseske ali "5 let kasneje", glede na to, da se danes prav na tem delu dogaja ozko grlo na glavni cestni povezavi Slovenj Gradec - Mislinja - Velenje!?
Če želite ustaviti beg iz mesta morate mladim zagotoviti službe. Sicer pa v tem čebelnjaku ne bi želel živeti. Nihče nikogar ne spoštuje, ne pozna ITD.
Kdo bo najemal stanovanja,če še za preživet nimajo
A, za zarutane in novodošle socialne cuzialiste, Slovenci jih itak ne dobijo, tako, da če jih gradijo ali pa ne.
od teh 200 jih bodo 180 dobili migrantusi,, in ne Velenjčani Ali se vam zdi to prav
Zarukanec, pa pojdi v Argentino! Raje se nauči slovensko pisati.
Res je. Sam ćefurjad dobiva ta stanovanja. To bi mogli vse ven tirat in si zgled jemati po avstrijcih.
Delovne migrante ven terat je najlažje, samo a boste potem, ki jih terate ven opravljali ta dela, ki jih oni in jih danes noben ali pa zelo malo Slovencev povoha!?
Zaradi te poceni delovne sile imamo majhne plače ... zato, ker se bo vedno nekdo našel, da bo delal za tak majhen denar ... danes je to slovenec, jutri bo ćefur, pojutrišnjem indijec, nepalc itd ... Ko pa bodo delodajalci… ...prikaži več ugotovili, da nujno rabijo delavca, ki pa ga za tak denar ne dobijo, kot ponujajo, bodo pa prisiljeni dvigniti plačo ...
Ja zdaj zdaj bo Mahnič začel migrante pokati na avtobuse, kar je obljubljal v predvolilni kampanji! Ker pa ne bo več "delavcev za pumpanje dreka" in nasploh vseh velecenjenih težaških del, bo Janševa vlada prisiljena sprejeti zakon, da se morajo… ...prikaži več vse plače v državi zvišati za najmanj 25%, da prilezemo vsaj do evropskega povprečja in posledično se bodo še naši gastarbajterji množično vračali. Nato bomo srečno živeli do konca svojih dni... Samo vmes se nihče ne bo smel zbuditi iz sladkih sanj!
Ej starmačkon, migranti itak ne delajo, samo stanejo na na leto 100 miljonov.
Pišem o delovnih migrantih kar je razvidno iz prvega repliciranja! Al moram to vsakič napisat - poudarit, da bodo nekateri kapirali?
A bodo hitro cesto Slovenj Gradec - Šentrupert odprli pred izgradnjo te nove soseske ali "5 let kasneje", glede na to, da se danes prav na tem delu dogaja ozko grlo na glavni cestni povezavi Slovenj Gradec - Mislinja - Velenje!?
Film Idiocracy: negativna selekcija. Za kakšne mlade že? Tiste najstnike z bradami do tal ipd...?
Končno se bodo Novomeščani znebili zaščitene rase… in v Velenju je nekakšen bronast kip, ki se ga splača “pogledat”.