Magazin /magazin/vip
956 ogledov

Znana Slovenka pri skoraj štiridesetih kot najstnica

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 08:41 23.avgust 2016.

    Bomo zbrali kaj za hrano?

  • Skippy 09:33 23.avgust 2016.

    Bajseki so spet nevoščljivi. Zakaj pa pri debelih ne organizirate akcije odvzema hrane?

  • kapibara 10:40 23.avgust 2016.

    Za novinarje je obračanje besed Vrlina.. skoraj štirideset ali pa komaj polnih trideset..- skoraj vredna greha... !!!

  • nergač 11:09 23.avgust 2016.

    Kako je to nemogoče prebirat, ko ena ne preveč pametna ženska reklamira drugo žensko kot seksualni objekt in nagovarja moške na seks. Potem pa bi rade bile enakopravne in enakovredne moški pameti in kokodakajo o nesramnostih in t.i. seksizmu, ko ...prikaži več moški kaj nazaj pove.Žurnal, kaj bi vi brez te A.F.

  • Five 11:32 23.avgust 2016.

    Afna zurnal.si = milfica A.F.Ima srbečico v hlačkah. Čohi, čohi ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:16 23.avgust 2016.

    Sem šel za foro pogledat instagram fotke. Am ja skor vedno ima sončna očala gor; ker sončna očala ji naredijo obraz manjši na slikcah. Sej ni slaba za svoja leta sam ne zgleda pa ravno kot najstnica al pa da ...prikaži več bi kej posebej izstopala.

  • Margity Tedea 04:12 25.avgust 2016.

    Se v celoti strinjam z nergačem, ki je res zadel žebljico na glavico. Pa še glede postave: okusi so zelo različni. Ženska brez riti, brez prsi in brez bokov pa večini moških ni všeč. A samo da je ...prikaži več štanga brez izboklin, pa je že seksi? Malo morgen.

  • Vesna Dolšak 12:36 25.avgust 2016.

    Ojoj! Če je pa ta greha vredna, pol pa res ne vem, kak okus ima avtor tega članka. Ali avtorica. Ker so je same kosti, nobene obline nikjer. To je grdo, sorry. Pa ne mi pisarit, da sem ji fauš, ...prikaži več ker imam čisto OK kile, taka pa res ne bi rada bila. Kdor je kje blizu, ji naj nese kak sendvič, da ne bo še bolj shirala. :)

  • Vesna Dolšak 12:36 25.avgust 2016.

    Točno tako, Margity Tedea.

  • Vesna Dolšak 12:37 25.avgust 2016.

    Skippy, moški imajo raje, če je kaj za prijet, ne da se ožuli na kosteh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.