Magazin /magazin/vip
41995 ogledov

Znani Slovenec objavil ime svojega otroka, odziv nanj neverjeten

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mina6 08:52 28.december 2022.

    Ni Slovenec

  • Majazmaja 14:58 28.december 2022.

    RAI Uno ... Čez kaki 2 leti bo čas, da pride RAI Due. Drugače je pa imela sošolka konja z imenom Rai. Ampak Megličevi pajapatki zmagajo: Nora, Zak, Khalessi Luna, Nelio Shai in zadnji Peyton Davin.

    • robi2107 00:09 29.december 2022.

      Iz ust si mi vzel. Jaz sem tudi takoj pomislil na RAI.

  • Dejan Vehovec 12:11 28.december 2022.

    Kaj imajo v mislih, ko jim dajejo imena? Najbrž da so nekaj posebnega in da je njihov pa sploh neki posebnega. Mora bit ime temu primeren poseben. In tako kdo dobi za ime celo kratico za Radiotelevisione italiana, italijansko nacionalno ...prikaži več televizijo rai. Lepo ime za rasnega konjička. Ali kužka. Ampak pudla, maltežana al kaj tazga, ne kako resno pasmo.

  • kapibara 12:37 28.december 2022.

    Bolj fuknjeni starši.. bolj fuknjeno ime..

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 15:45 28.december 2022.

    Jaz pa sem dobila vnukinjo v Švici z imenom Laura!

  • Grof 19:13 28.december 2022.

    A to je ta Pero, ki je prebegnil iz Republike srbske, slišal sem že desetletja nazaj za znanega Milana Martića v bivši jugi, nikoli pa še nisem slišal za tako znanega bosanca v Sloveniji, da bi morali oznanjati tega majmuna ...prikaži več v slo. medijih, raj za nas in malega Rai, spomin na domačo kolmkischto, …

  • rokobert 23:12 28.december 2022.

    Ni,nikoli ni bil in nikolu ne bo slovenec.

  • robi2107 00:11 29.december 2022.

    Bebci dajejo svojim otrokom imena, da ne veš, al gre za pralni prašek ali nov model aparata za trebljenje picajzlov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.