who the f… is that??
Pa kaj,naj dela,ne pa gobezda,tako kot vsi reperji.blablala.
Naša babi je ostala sama s tremi dojenčki...
znan?????
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
who the f… is that??
Pa kaj,naj dela,ne pa gobezda,tako kot vsi reperji.blablala.
Naša babi je ostala sama s tremi dojenčki...
znan?????