Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
7719 ogledov

Znanost v boju z norostjo manipulacij

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Michael_Cuadra 18:30 12.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na ur0. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Jason_Slater 15:32 23.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Charles_Robson 11:35 10.junij 2021.

    S prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (168 do 250 USD / uro). Prvi mesec sem prejel ček za 24568 ameriških dolarjev. To spletno delo je preprosto in razumljivo, Pojdite na spodnje spletno mesto in začnite ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • popokatopetl 11:44 12.maj 2021.

    "ženske enačiti z moškimi tako, da jih sili v kariero in hkrati onemogoča, da bi imele poleg kariere dovolj časa in energije še za otroke in kvalitetno družinsko življenje." ----- A to je pobral pri Boko haram?

  • lilili 11:38 12.maj 2021.

    Vprašanje je, kdo financira te zadeve. Enostavno. Kdor ima denar. Kdo ga ima? Drugič. Ideologija, sistem ali vera. Krščanstvo pravi, ljudi svojega sovražnika. Judizem se ukvarja sam s seboj, budizem je miroljuben ostane samo še islam velika religija z bogatimi ...prikaži več ljudmi. dr. Bill Warner je po analizi ugotovil, da se islam 64 % ukvarja z neverniki - vami. Odgovor je jasen. Samo logiki je treba slediti, pa dojameš vse. Komunizem/islam se začne leta 1915 z armenskim genocidom in nadaljuje....

  • rd2dmk2 09:58 12.maj 2021.

    gospod pisec. zmotil me je en vaš stavek. proti-cepilci objavljajo lažne podatke ... in tako dalje da ne ponavljam vašega pisanja. g. avtor, kaj pa ZA-CEPILCI ? a oni pa lahko objavljajo lažne podatke ? sedaj pa ovrzite tole mojo ...prikaži več teorijo. cepivo proti kovidu razen delčka, ki se pripne na celice telesa, nima nič zlonamernega. kaj bo storilo naše telo po pol ducata cepljenja. bo ugotovilo da so napadi lažni in brez veze in bo poslalo naš imunski sistem na dopust. ko bo pa ščo zares , bo pa kaj ?

    • mina6 12:16 12.maj 2021.

      Kaj, ko bi se vsi držali resnice in pravice?? Nobena laž ni dobra. In neznanja se tudi ne sme prodajati kot znanje!!

    • igorgeus 13:08 28.maj 2021.

      zacepilci lahko vse. če samo rečejo, cepite se, ker je to dobro, ni dovoljeno dvomiti in postavljati vprašanj, ampak se moraš cepiti. v nasprotnem primeru si avtomatsko anticepilec.

  • sunny35 09:12 12.maj 2021.

    Znanost nas ne more prebuditi, ker je pod kontrolo kabalistov! Zahod je obsojen na propad in to namensko samo, da nekateri, tega ne želijo verjeti in doumeti.

  • lilili 10:50 12.maj 2021.

    Javno je objavljen zemljevid povprečnega IQ po državah. Prebivalstvo narašča najbolj med najnižje povprečnim IQ-jem, zato svetovni povprečni IQ pada, kar se vidi na vsakem koraku. Vsako leto je slabše. Ti ljudje se sploh ne zavedajo, kako so popolnoma brez ...prikaži več kančka pameti. Kot npr. tisti, k je šel na Švedsko. Sej ne dojamejo lastne zabitosti. Že po enem stavku dojameš neumnost ljudi. Pametnim bo čedalje težje in težje med takimi butalcii.

  • igorgeus 13:09 28.maj 2021.

    rodnost se niža zato, ker ljudje večinoma niso pripravljeni imeti več otrok kot jih lahko preživljajo. z drugimi besedami, postali smo komot.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.