18236 ogledov

Znanstvenica objavila dokument o virusu, ki bo šokiral

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg78 06:45 16.september 2020.

    Še njen intervju na FOX-u https://www.youtube.com/watch?v=qFlqXPl_hZQ

  • xajoyis712 21:38 15.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Korriolla
    Korriolla 00:46 16.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • blayo 21:17 15.september 2020.

    Šokantna novica! Kaj pa zdaj? Virus na ladjo pa nazaj poslat?

  • SonnyBlack 21:01 15.september 2020.

    ja tak je...ko spravis resnico v javnost...ti jo vse institucije zatolcejo...ce to ne zaleze...pa te spravijo bek...isto gestapovstvo se bo zacelo pri nas...vsem nam nevernikom gorje,ce ne bomo sodelovali...bojo prisli skifi,ki so itak svoje duse prodali za drobiz...ampak to ne ...prikaži več bo spremenilo nasih neverniskih mnenj...skifu kakemu pa kuj tu napisem...probaj ...pa te zmazem z autom tak da se ti mozgani po cesti razmazejo...se opravicujem...milo za drago

    • blayo 21:20 15.september 2020.

      Ne vsem vam nevernikom, vsem vam vernikom! Pa saj tvoj avto imajo že pod kontrolo, tako da preden boš koga zgazil, boš itak zletel s ceste...

    • Janez_53 22:31 15.september 2020.

      Sonny, poišči dobrega psihiatra, dokler še je čas, ker si nevaren za okolico. Upam, da tvoje komentarje bere tudi kdo od odsgovornih na tem portalu.

    • Avatar ovca
      ovca 23:02 15.september 2020.

      Vdi dokazi izginili? Ne me basat. Ce prides do taksnega "odkritja" definitivno nisi tak debil,da bi imel dokaze samo na enem mestu....

    • blayo 23:58 15.september 2020.

      To so biologi, ne vedo kaj je to backup. Računalniki so jim po domače rečeno španska vas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.