Edina rešitev je,da cene spustijo na kitajske
A ne vedo za našega top menagerja?V celi Evropi ga poznajo kot Roberta Goloba. Posodimo jim ga pod pod pogojem, da nam ga ne vrnejo.
Madona bi bilo zabavo,da bi bilo obratno in 500.000 delovcev 14 dni nei prišlo na šiht,brez opozorila.
DE industrija je nekonkurenčna tako cenovno kot tehnološko.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Edina rešitev je,da cene spustijo na kitajske
A ne vedo za našega top menagerja?V celi Evropi ga poznajo kot Roberta Goloba. Posodimo jim ga pod pod pogojem, da nam ga ne vrnejo.
Madona bi bilo zabavo,da bi bilo obratno in 500.000 delovcev 14 dni nei prišlo na šiht,brez opozorila.
DE industrija je nekonkurenčna tako cenovno kot tehnološko.