Slovenija
120583 ogledov

Znova nov režim na mejah: Slovenci spet v karanteno, če pridejo iz te države

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 09:00 08.junij 2020.

    jaz bi se prej vprašal zate, glede na tvoje bedaste pripombe

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:19 08.junij 2020.

    Ali je ta vlada sploh opravilno sposobna?!..Ukrepi, ki niso premišljeni in se potem naknadno spreminjajo kakor se komu k.... dvigne, bodo stali tudi človeška življenja..

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 06:33 08.junij 2020.

      meni je ukrep popolnoma razumljiv in ja, še se bodo spreminjali, ker se očitno spreminja epidemiološka slika v državah. za tebe velja OSTANI DOMA in ti ne bo hudega, če že ne razumeš navodil. Ali pa prosi mamico, da ti ...prikaži več plača inštrukcije-. ampak ne gre za to, kajne? dolgčas in pač misliš, da moraš nekaj komentirati, mogoče te pohvalijo.

    • Naklonsky 08:49 08.junij 2020.

      Preberi članek še enkrat, nato pa še enkrat. Če ne razumeš, vprašaj prvega soseda ali sosedo, da ti razloži!

    • jaz8 10:32 08.junij 2020.

      Ma vsi tisti ki zagovarjate ukrepe vlade ste retardirani s poslanci na celu!!!! Kako lahko sploh prosto odpres meje ce povsod se vlada covid-19?!?!!! Preklicat karanteno sam zato da se prekrije ozadje...o temu pa noben nc ne "ve" oziroma rece! ...prikaži več! Res ste pofukani omejenci!!! Verjetno ste eni tistih ki se zmeram razpravlate o vojni ki je bila ze skoraj 100let nazaj...to je res pomembno v zivljenju...jebes ti prihodnost in zivljenje s covid-19. Sami sposobni biseri v vladi!!!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:13 08.junij 2020.

      Danes lahko beremo, da so v Srbiji birokratsko "izbrisali" 4000 okuženih...edina razlika je seveda v tem, da tam še niso imeli preletov bojnih letal....Torej imamo odprte meje za državo v kateri je bilo zadnji vikend na novo okuženi preko 200 ...prikaži več200 ljudi...Se ti zdi to odgovorno."@omas 67"..?!

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 16:26 08.junij 2020.

      @llucky, poanta je nekje drugje. dva meseca ste nabijali, da se pri nas uvaja fašizem, diktatura, orban, zatiranje svobodomiselnosti...in to do te mere, da je povprečen človek pomislil, da je pred nami vojna. sedaj pišete ravno kontra, človek enostavno ne ...prikaži več razume več, kaj bi radi. sam sem mnenja, da vsepovprek ni mogoče odpirati mej, z italijani niti pod razno, čeprav se mi smilijo, saj so hudo trpeli. v nasprotnem smo se v slo dejansko zastonj trudili. in celo pri nas so novi primeri...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:42 08.junij 2020.

      Oma...tipična ovca...Ker se ne strinjam s trenutnimi ukrepi in neukrepi vlade, sem že takoj "biciklist"...Raje preberi moje komentarje za mesec ali dva nazaj, pa boš videl-a, da sem vedno bil za ustrezne varovalne ukrepe..

  • Avatar Niconilla
    Niconilla 01:12 08.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke == www.Hosset.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.