On misli, da ima kaj v rokah, da o cem odloca, naivnez. Ujel se je v past visinske bolezni, emisarja janse Logar in Vrtovec sta ga nagovorila k navidez “tretjemu” bloku, ki je zgolj konsolidiral jansevo parlamentarno bazo, to kaze… ...prikaži več na to kako neinteligenten je Stevanovic in kako hitro ga je zavrtela oblast.
Sluzi velikemu liderju, ki bo drzavo odpeljal v desni nacionalisticni populizem, ob bok vsem skrajno desnim profilom, ki Evropo vodijo v rusofobni fasizem.
Hehehe, ste pa naivni, Stevanović in stranka Resnica je projekt Janeza Janše. Demokrati so javna megla, Resnica pa skrita.... Sedaj pa naj bi bili v opoziciji s svojimi stališči? Ne se basat, oni bodo naredili zgolj in samo kar bodo v SDSu rekli...
Res je Irena in v intervjuju za 80 let na RTV SLO je povedal nekako.... če bi ljudem povedali pošteno kaj prinaša demokracija ljudje 1990 ne bi bili za spremembe... in nato še dodal da je tudi res, da so… ...prikaži večo v demokraciji eni bolj in eni manj enakopravni pred sodišči... pa še kar nekaj besed, ki so grenile samostojnost
Luckyss1, se strinjam. Vendar je ta kreatura postal predsednik DZ, ki bo moč te politične funkcije izkoristil do onemoglosti. Osebnostno pa je zamerljiv kot šef. Vprašanje, kako dolgo se bosta nasmihala drug drugemu. Pestro bo, pestro.
Nujno bi morali spremeniti volilno zakonodajo in uvesti večjo odgovornost za dane predvolilne obljube. Če se izkaže, da so obljube neresnične, zavajujoče in v tem kontekstu, zgolj z namenom, da se prodobijo glasovi, bi morali politiki in stranke občutiti resne… ...prikaži več posledice svojih odločitev, vključno s trajno izgubo funkcije in prepovedjo nadaljnega delovanja.
Stevo je nabildan z testosteronom in nikotinom. Odtod njegova samozavest in oholost..Tako kot, je prišel bo tudi odšel, ko, če bo Janši postal moteč in nepotreben. Zaenkar deluje prav v tej smeri. Obremenjujoča preteklost stranke in večina poslancev Resnice ga… ...prikaži več bodo vlekla na dno..
Stevanovič je tipični bivši policaj, ima ego navzven in strah v sebi. Sicer ni sposoben nič sam narediti. Ves projekt stranka Resnica so pripravili in vodili ideologi v SDSu.... Ta možakar je zgolj in samo fasada...
Je res, za to pa ne sprocesirajo Žugljevo afero nezakonitega pregledovanja osebnih računov javnosti znanih in verskih osebnosti pred volitvami leta 2022. Žugelj sedaj mirno sedi v Beogradu in piše spomine Janezu Janši..
V BG je bil dan po volitvah ! Šel je po instrukcije . SOVA pa nič ! V zakonu lepo piše , da oseba s področja bivše države ima lahko samo eno državljanstvo , razen če Skupščina v posameznem slučaju… ...prikaži veču sklene drugače . Stevanović ima dva državljanstva in ko bo zajebal , bo zbrisal v Srbijo !
Res, nekje zaprejo tistega, ki svinjarijo objavi, nekje pa zaprejo - svinjo. Zadnjih je vedno manj, saj imajo tudi svinje človekove pravice. Sicer jih ne bi ločili od živali. Naj mi živali oprostijo... Zoki II, skoči tu in sedaj, predlagaj,… ...prikaži več naj postane razkrivanje svinjarij družbeno koristno delo, pojem nezakonito dobljenega dokaza o kriminalnem dejanju pa naj gre na socialistično smetišče.
Res škoda, da avtorja, STA, Janez ni zaprl, poslal v likvidacijo, ko je bil čas za to. Tako bi te nebluze bile skrite. Predlagam avtorju, da si naredi kronologijo govorjenja Stevanovića in potem napiše to kar bo opazil. Jaz in… ...prikaži več še veliko volivcev Resnice smo opazili, da je stranka Resnica projekt Janše, SDSa, tudi financiran. In to na dolgi rok. Ali ne bi raje avtor napisal, da je Janši uspelo nategniti ljudi s pomočjo svetovalcev, Izraelcev. Tako kot so oni Arabce z eksplozivom v telefonu, kajne
Vzemite četniku Srbsko državljanstvo , kajti ko bo zaribal v udejanju tujim službam , po pobegnil u otađbino in bo moj Q bil dostopen za ekstradacijo našem pravosodju ! SOVA pa nič .
Tale ćetnik še ni slišal , da so posnetki sestavljeni in prirejeni ! Če kdo , bo tale na koncu mandata dobil tolko let , zaradi tajnega sodelovanja z Srbsko mafijo , ki je na oblasti v Srbiji . Le… ...prikaži več glej, da se ne boš sam znašel na takšnem posnetku , ki bo pa resničen , npr. iz Tri grozda. Imamo tudi mi tam poštenjake !Še zmeraj bi odgovoril , kaj je delal cel dan v ponedeljek pan po volitvah v BG ! A ni bil ? Poglejte izklopljen telefon , poglejte polet al pa kamere na AC , pa vam bo takoj JASNO
Že ves čas trdim, da je Stevanovič resnična zvezda slovenske politike. Suvereno predstavlja vse kar je ta postala od prvih volitev v parlament pa do danes.
Ljudje, veselite se! Prihodnjo soboto bomo imeli že tretji dan novo vlado, vredno zaupanja. Veselite se tudi zato, ker se bomo končno znebili nesposobnega premiera Goloba in njegovih 2o razboljnikov.
Ne, ne atamama vez je zgolj navidezna. SDS je še kako odvisna od izdajlcev te koalicijske sestave. Videti pa je, da je prva razpoka v povezavi z SLS. Ker se Ti čutijo izigrani tako v navezi s Nsi in Fokuspm… ...prikaži več kot v koaliciji z lastnikom SDS..
sem volil SDS ampak če bi vedel kakšna kapaciteta je Gospod Stevanovič bi volil Resnico,, No na naslednjih volitvah jo bom,, Sem razmišljal da b bil G Stevanovič najboljši kandidat za predsednika države na naslednjih volitvah, Pa se mi ga… ...prikaži veča zdi škoda, Tam je mesto za odpisane politike, on pa poln zagona in enegije, Bo pa nadomestila Resnica SDS ć Janšo na naslednih volitvah
Kar tako naprej G Stevanovič in kot si rekel zadeva je za 100 let če je resnična
Glede na povprečno nazadnjaško, naivno in zakompleksano slovensko mentaliteto, bo Lepi marsikomu postal vzor. Dokler ne bo začel delati prevelike škode in ogrožati sodržavljanje na vseh nivojih. Z Janšo sta frenda že dolgo časa. Res.ni.s/ca pa je tako ali tako… ...prikaži večko nastala s pomočjo skrajno desnih glav in financ.
Dokler se bo obvladoval in delal po desnih smernicah, bo šef zadovoljen. Toda - Lepi Stevo ima nemirno in vročo kri. In moč v rokah. Janša je pod njim. Za oblast se bodo požrli med seboj
On misli, da ima kaj v rokah, da o cem odloca, naivnez. Ujel se je v past visinske bolezni, emisarja janse Logar in Vrtovec sta ga nagovorila k navidez “tretjemu” bloku, ki je zgolj konsolidiral jansevo parlamentarno bazo, to kaze… ...prikaži več na to kako neinteligenten je Stevanovic in kako hitro ga je zavrtela oblast. Sluzi velikemu liderju, ki bo drzavo odpeljal v desni nacionalisticni populizem, ob bok vsem skrajno desnim profilom, ki Evropo vodijo v rusofobni fasizem.
Vsi pozabljate, da Janša Stevota ne more odstaviti. Obratno pa lahko. Se pravi, zelo veliko ima v rokah.
Odstaviti ga seveda ne more sam, vendar je več možnosti in načinov, da se znebijo Janše, kot Stevota.
Jajota se lahko znebimo samo z vseslovensko vstajo, referendumom in nagrado v Dobrunjah. Predpogoj pa, da končno ustvarimo pravno državo..
Hehehe, ste pa naivni, Stevanović in stranka Resnica je projekt Janeza Janše. Demokrati so javna megla, Resnica pa skrita.... Sedaj pa naj bi bili v opoziciji s svojimi stališči? Ne se basat, oni bodo naredili zgolj in samo kar bodo v SDSu rekli...
A moram biti direkten , da kdo razume ? Stevanovič je SRBSKI VOHUN !
Idioti, ni, je preveč tup... Saj veš tisti štos o sprejemnih za policaja....
Dr. France Bučar je pred 30 leti izjavil, da Slovenci NE ZNAMO upravljati z državo. To je BISTVO!!!!
Res je Irena in v intervjuju za 80 let na RTV SLO je povedal nekako.... če bi ljudem povedali pošteno kaj prinaša demokracija ljudje 1990 ne bi bili za spremembe... in nato še dodal da je tudi res, da so… ...prikaži večo v demokraciji eni bolj in eni manj enakopravni pred sodišči... pa še kar nekaj besed, ki so grenile samostojnost
Za veliko stvari je Bučar kriv, če bi dovolil lustracijo komunistov bi se tudi Slovenija dejansko osamosvojila.
Ojoj, kaj bi brez Janše???? Plavi?
Plavi....po mojem bi rabili tudi posebno lustracijo za spreobrnjene koministe. Da ne naštejem koliko jih je samo v SDS in, ki sedijo v DZ..
Pizdek lopovski, niti v kleti na Trstenjakovi, te ne "šmirglajo pet posto".
Vidim, da zadovoljnega nakladača v obliki predsednika DZ vsi podcenjujete. Kot osebnost in kot nosilca te funkcije.
Kreten ostane kreten, kot opica, ki jo oblečeš v "gvant" še vedno ostane opica..
Tebi še res ogromno manjaka. Kak se še ne naveličaš svojih kretenizmov?
Luckyss1, se strinjam. Vendar je ta kreatura postal predsednik DZ, ki bo moč te politične funkcije izkoristil do onemoglosti. Osebnostno pa je zamerljiv kot šef. Vprašanje, kako dolgo se bosta nasmihala drug drugemu. Pestro bo, pestro.
Marina...bumo vidli je djau ta slep :)
Še v živalski vrt pojdite na pogovor s kakšno opico. Ta vsaj ne bo hinavska lažnivka, kot je tale hlapec.
Malo uporabi spomin. Imaš ti svojo ukz, ki se ukvarja s takimi rabotami.
torolino 👎 morali se bomo pozanimati kaj tvoja mati počne medtem, ko ti protiplačilu žališ druge..
Etrol na m3, moja mati je v nebesih. Sam bebo pa veš kaj je ukz vzganjala v Afriki.
Nujno bi morali spremeniti volilno zakonodajo in uvesti večjo odgovornost za dane predvolilne obljube. Če se izkaže, da so obljube neresnične, zavajujoče in v tem kontekstu, zgolj z namenom, da se prodobijo glasovi, bi morali politiki in stranke občutiti resne… ...prikaži več posledice svojih odločitev, vključno s trajno izgubo funkcije in prepovedjo nadaljnega delovanja.
Stevo je nabildan z testosteronom in nikotinom. Odtod njegova samozavest in oholost..Tako kot, je prišel bo tudi odšel, ko, če bo Janši postal moteč in nepotreben. Zaenkar deluje prav v tej smeri. Obremenjujoča preteklost stranke in večina poslancev Resnice ga… ...prikaži več bodo vlekla na dno..
Stevanovič je tipični bivši policaj, ima ego navzven in strah v sebi. Sicer ni sposoben nič sam narediti. Ves projekt stranka Resnica so pripravili in vodili ideologi v SDSu.... Ta možakar je zgolj in samo fasada...
Je res, ampak očitno so največ stavili na fasado. Priznam, da jim je tudi to uspelo..
Če so ti posnetki za 100 let zapora, bi ti in tvoji sedanji vladarji morali biti obsojeni že na 1000 let čuze.
Tudi "konspirativna" srečanja z uslužbenci določene državne službe v Beogradu pred volitvami so vredna kakšnih 100 let zapora!
Je res, za to pa ne sprocesirajo Žugljevo afero nezakonitega pregledovanja osebnih računov javnosti znanih in verskih osebnosti pred volitvami leta 2022. Žugelj sedaj mirno sedi v Beogradu in piše spomine Janezu Janši..
V BG je bil dan po volitvah ! Šel je po instrukcije . SOVA pa nič ! V zakonu lepo piše , da oseba s področja bivše države ima lahko samo eno državljanstvo , razen če Skupščina v posameznem slučaju… ...prikaži veču sklene drugače . Stevanović ima dva državljanstva in ko bo zajebal , bo zbrisal v Srbijo !
Res, nekje zaprejo tistega, ki svinjarijo objavi, nekje pa zaprejo - svinjo. Zadnjih je vedno manj, saj imajo tudi svinje človekove pravice. Sicer jih ne bi ločili od živali. Naj mi živali oprostijo... Zoki II, skoči tu in sedaj, predlagaj,… ...prikaži več naj postane razkrivanje svinjarij družbeno koristno delo, pojem nezakonito dobljenega dokaza o kriminalnem dejanju pa naj gre na socialistično smetišče.
Res škoda, da avtorja, STA, Janez ni zaprl, poslal v likvidacijo, ko je bil čas za to. Tako bi te nebluze bile skrite. Predlagam avtorju, da si naredi kronologijo govorjenja Stevanovića in potem napiše to kar bo opazil. Jaz in… ...prikaži več še veliko volivcev Resnice smo opazili, da je stranka Resnica projekt Janše, SDSa, tudi financiran. In to na dolgi rok. Ali ne bi raje avtor napisal, da je Janši uspelo nategniti ljudi s pomočjo svetovalcev, Izraelcev. Tako kot so oni Arabce z eksplozivom v telefonu, kajne
Tudi predsedstvo slovenskega parlamenta za Janšo ni nobena vrednota! Samo stopnica za uresničitev njegovih ciljev! . Dobesedno! Jebi ga.
Vzemite četniku Srbsko državljanstvo , kajti ko bo zaribal v udejanju tujim službam , po pobegnil u otađbino in bo moj Q bil dostopen za ekstradacijo našem pravosodju ! SOVA pa nič .
Tale ćetnik še ni slišal , da so posnetki sestavljeni in prirejeni ! Če kdo , bo tale na koncu mandata dobil tolko let , zaradi tajnega sodelovanja z Srbsko mafijo , ki je na oblasti v Srbiji . Le… ...prikaži več glej, da se ne boš sam znašel na takšnem posnetku , ki bo pa resničen , npr. iz Tri grozda. Imamo tudi mi tam poštenjake !Še zmeraj bi odgovoril , kaj je delal cel dan v ponedeljek pan po volitvah v BG ! A ni bil ? Poglejte izklopljen telefon , poglejte polet al pa kamere na AC , pa vam bo takoj JASNO
Že ves čas trdim, da je Stevanovič resnična zvezda slovenske politike. Suvereno predstavlja vse kar je ta postala od prvih volitev v parlament pa do danes.
Ljudje, veselite se! Prihodnjo soboto bomo imeli že tretji dan novo vlado, vredno zaupanja. Veselite se tudi zato, ker se bomo končno znebili nesposobnega premiera Goloba in njegovih 2o razboljnikov.
Tlačan bojim se, da boš ostal praznih rok. Ta vlada nima prihodnosti, ker je umetno in z izdajo sestavljena.
Ender ni tako. SDS ima krepko pod kontrolo vse 3 stranke, za jajca držijo NSi, Demokrati in Resnica pa so itak samo njih izpostava
Ena famiglia bo menjala drugo. Metode ostajajo. Ščuvaj in ropaj. Oni prejšnji so ropali zase, tile bodo za svoje gospodarje v Bruslju.
Ne, ne atamama vez je zgolj navidezna. SDS je še kako odvisna od izdajlcev te koalicijske sestave. Videti pa je, da je prva razpoka v povezavi z SLS. Ker se Ti čutijo izigrani tako v navezi s Nsi in Fokuspm… ...prikaži več kot v koaliciji z lastnikom SDS..
sem volil SDS ampak če bi vedel kakšna kapaciteta je Gospod Stevanovič bi volil Resnico,, No na naslednjih volitvah jo bom,, Sem razmišljal da b bil G Stevanovič najboljši kandidat za predsednika države na naslednjih volitvah, Pa se mi ga… ...prikaži veča zdi škoda, Tam je mesto za odpisane politike, on pa poln zagona in enegije, Bo pa nadomestila Resnica SDS ć Janšo na naslednih volitvah Kar tako naprej G Stevanovič in kot si rekel zadeva je za 100 let če je resnična
Glede na povprečno nazadnjaško, naivno in zakompleksano slovensko mentaliteto, bo Lepi marsikomu postal vzor. Dokler ne bo začel delati prevelike škode in ogrožati sodržavljanje na vseh nivojih. Z Janšo sta frenda že dolgo časa. Res.ni.s/ca pa je tako ali tako… ...prikaži večko nastala s pomočjo skrajno desnih glav in financ. Dokler se bo obvladoval in delal po desnih smernicah, bo šef zadovoljen. Toda - Lepi Stevo ima nemirno in vročo kri. In moč v rokah. Janša je pod njim. Za oblast se bodo požrli med seboj
Vse kar je na IČ je zanič ,izjema je domač prašič.
Ti kot potomec domobrancev, pač ne moreš drugače razmišljat.
Pa ne, da nekateri @cigoti iz Žabjeka prehajajo na plačilno listo Zorana S. Igrajo srbska posla..1?
Stevanović jebe smrdljive komunajzerje 24 ur na dan in prav je tako Levake je treba jebat u 3 pm
Še ena nova kletna @ labatina bi jebal levake. Ne vidi pa dlje od kletnega okna..