Slovenija

Župan Moravč Milan Balažic naj bi bil v priporu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 13:39 30.maj 2026.

    Zelo grdo od države bi bilo, če bi priprli tudi podžupana, ki je vendar član premierjeve Svobode in zato čist kot solza. Mene so učili, da so v Svobodi sami pametni ljudje in poštenjaki. Če se motim, sem se pripravljen opravičiti.

    • Dieta 14:26 30.maj 2026.

      od bumbarja iz Slovenske Domobranske Stranke, nihče ne zahteva opravičila.... Ker bumbar še ni napisal, česa je osumljen podžupan Svobode, oziroma kaj je naredil nezakonitega.... Torej bumbar laže, ker je iz SDS....

    • Dieta 14:27 30.maj 2026.

      Tebe so učili lagati....

    • Ender3 15:40 30.maj 2026.

      Tlačan 👎 zelo verjetno bo tudi, da podobne rabote županov iz SDS tudi medijsko ne bodo objavljene..Nova vlada si bo podredila vse vzvode, da do kazenskih pregonov sploh ne pride..

    • munja 15:59 30.maj 2026.

      ŠE ENKRAT CEPCI!!!!!!!!!!!!!! ČLANEK JE O ŽUPANU MORAVČ, RES STE ZAGOVEDANI!!!!!!!!!!!! DIETA SRANJE, ENDREKAČ PA ŠE VEČJE SRANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Dieta 14:24 30.maj 2026.

    Mene pa zanima koliko je zaslužil Matoz na "slabi banki". Za to zaposlitev je bil Janša s strani KPK spoznan za koruptivnega.... Nikjer ni bilo objavljen seštevek plač Matoza, reveža, ki ima svojo odvetniško firmo z zaposlenimi in je lastnik ...prikaži več ogromne parcele v Kopru vredna je već milijonov ....

  • Dieta 14:29 30.maj 2026.

    Takle obstranski župan iz Moravč bo hitro obsojen.... Samo sveta krava lahko počne po želji. Zanima me ali bo KPK zdaj povedal o zaposlitvi Matoza, kot " vrnitev usluge"... Matoz brezplačno zastopanje, Janjša državno službo. PRVIČ je za " slabo ...prikaži več banko" Janša dobil obsodbo KPK.... kaj pa zdaj ??

    • Ender3 15:31 30.maj 2026.

      Zanimivo bo vedeti, koliko premoženja bo Matoz priznal KPK. Morda bo naredil tako kot JJ, ki si izvora denarja na osebnem računu ne spomni. In ta njegova izguba spomina traja že 12 let..

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 10:31 30.maj 2026.

    Tukaj imamo živ primerek, kako se pokvarjen človek nikoli ne spremeni v poštenega državljana ki bi delal za dobro države in državljanov. V Australiji je delal sramoto, sedaj je nadaljeval. Upam da ga kaznujejo z družbeno koristnim delom, potem pa za kader v SDS.

    • Puklastimiha 11:37 30.maj 2026.

      Bedak, on je bil kader SD, torej ne napletaj !

    • Ender3 15:25 30.maj 2026.

      Puklasti bedak Balažič je ostanek davno propadle LDS..

    • munja 16:01 30.maj 2026.

      Ti endrekač pa se enkrat nauči pravilno pisat, aja nimaš s čim razmišljat, teslo!!!!!!!!!!!!

    • Avatar malonaokoli
      malonaokoli 09:49 01.junij 2026.

      Ups, nekdo pa ne zna brat ? Kje piše iz katere stranke je ? Piše v katero stranko naj prestopi po izrečeni sodbi. V desni stranki je največ bivših obsojencev, to je dejstvo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.