Spet krivosodje, ah ja...
Napad tesnobe,zakaj če nisi,kriv?
Ko sem prebral naslov, sem se tudi jaz najprej to isto vprašal.
Zakaj jankoviča ne peljejo vklejeega,ob sumu korupcije?pizdedvolične.
Ali ste imeli tudi kakšna videnja ?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Spet krivosodje, ah ja...
Napad tesnobe,zakaj če nisi,kriv?
Ko sem prebral naslov, sem se tudi jaz najprej to isto vprašal.
Zakaj jankoviča ne peljejo vklejeega,ob sumu korupcije?pizdedvolične.
Ali ste imeli tudi kakšna videnja ?